Brian Tanaka potwierdza rozstanie z Mariah Carey po świętach Bożego Narodzenia

Tanaka potwierdził, że Carey i Tanaka zerwali po 7 latach spędzonych razem.
Chrisa Pizzello/AP

  • Brian Tanaka, chłopak Mariah Carey od 7 lat, ogłosił we wtorek rozstanie.
  • Tanaka, która poznała Carey jako jedną ze swoich tancerek, powiedziała, że ​​rozstanie było „polubowne”.
  • Carey nie wypowiadała się jeszcze na temat rozstania. Zamiast tego świętuje swoje zwycięstwa na żywo.

Mariah Carey Tancerz potwierdził we wtorek, że on i Brian Tanaka rozstali się po 7 latach spędzonych razem.

W poście na Instagramie pt. Tanaka Napisał, że rozstanie przebiegło „polubownie” i wyraził uznanie dla nagrodzonej Grammy piosenkarki, z którą współpracował jako tancerz i dyrektor kreatywny.

„Z mieszanymi emocjami przekazuję tę osobistą aktualizację dotyczącą mojego polubownego rozstania z Mariah Carey po siedmiu niezwykłych latach spędzonych razem”. on napisał. „Nasza decyzja o wyruszeniu różnymi ścieżkami jest obopólna i kiedy podążamy tymi oddzielnymi podróżami, robimy to z głębokim szacunkiem i przemożnym poczuciem wdzięczności za bezcenny czas, który spędziliśmy. Wspomnienia, które stworzyliśmy i współpraca artystyczna, zostają na zawsze zapisane w pamięci moje serce.”

Kontynuował: „Nie mogę się doczekać kontynuowania mojej podróży, wiedząc, że moja pasja do inspiracji, tańca i sztuk kreatywnych będzie odbijać się echem w kolejnych rozdziałach”.

Tanaka i Carey poznali się po raz pierwszy, gdy Tanaka dołączyła do jej trasy koncertowej The Adventures of Mimi w 2006 roku jako tancerka rezerwowa.

Piosenkarka „All I Want for Christmas is You” po raz pierwszy potwierdziła swój związek z AP w 2017 roku.

„Powiedziałabym: «Tak naprawdę nie rozmawiam o swoim życiu osobistym». „Ponieważ tak właśnie robiłem i jeszcze minutę temu zadziałało”. – powiedziała wówczasOn się śmieje. „Nie czuję się komfortowo rozmawiając o swoim życiu osobistym… Mój chłopak i ja nie chcemy tego robić”.

READ  Skrzydła wyobraźni powstrzymują Jerry'ego do samego końca

Plotki o ich rozstaniu zaczęły pojawiać się w Internecie w zeszłym miesiącu, kiedy fani zauważyli, że Tanaka nie dołączy do Carey w programie Merry Christmas One and All! wycieczka.

Carey nie wydała publicznego oświadczenia w sprawie rozstania.

Przedstawiciel Carey nie odpowiedział natychmiast na prośbę Business Insider o komentarz.

Zamiast komentować rozstanie, Carey nazwała to rozstaniem Królowa Świąt W mediach społecznościowych była zajęta promowaniem swojej trasy koncertowej, która zakończyła się 17 grudnia.

We wtorek piosenkarka zamieściła wiadomość, w której wyraża wdzięczność swoim fanom za to, że jej świąteczna piosenka „All I Want for Christmas is You” po raz kolejny znalazła się na szczycie listy Billboard Hot 100 w kategorii Czwarty rok z rzędu. Curry również świętowało z przerwą Rekord Spotify Najwięcej odtworzeń utworu w ciągu jednego dnia.

„Nie mogę ci wystarczająco podziękować za to, że sprawiłeś, że te Święta Bożego Narodzenia (i szczerze mówiąc, cały ten sezon!) były dla mnie tak radosne” – napisała Carey. Wtorkowy wieczór, kilka godzin po poście Tanaki. „Mimo że jest 26 grudnia, Święta Bożego Narodzenia dla mnie nigdy się nie kończą (ha ha!) i nadal będę dzielić się z Wami niektórymi świątecznymi chwilami z poprzedniego tygodnia!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *