Britney Spears ujawnia surowe wokale w nowej wersji „Baby One More Time”

Britney Spears Musisz przyznać, że nie słyszałeś jej prawdziwego głosu „od bardzo dawna”.

Dlatego zdecydowała się wrócić do początku z mocnym nowym wykonaniem swojej debiutanckiej piosenki „…Baby One More Time”, którą wydała a capella w piątkowym poście na Instagramie.

„Nie dzieliłam się swoim głosem od bardzo dawna… może od bardzo dawna”, napisała dwa filmy, na których śpiewała abstrakcyjną wersję utworu ze swojego debiutanckiego albumu, który stał się światową sensacją i zapoczątkował ją. karierę, gdy miał zaledwie 16 lat.

Poza surowymi wokalami, ta wersja ma jedną zasadniczą różnicę: wyraźny mod do nieubłaganie chwytliwego refrenu.

„Daj mi pieprzony znak”, śpiewa Spears w klipie. – Uderz mnie, kochanie jeszcze raz.

W komentarzu Spears wyjaśniła, że ​​planowała wydać remiks piosenki przez ostatnie 14 lat, ale nie otrzymała wsparcia od swojego zespołu, żyjąc pod jej opieką, co poważnie ograniczało jej wolność zawodową i osobistą.

Wyjaśniła, zanim zaatakowała swoją siostrę, Jamie Lynn Spears, że zespół „odmówił” jej współwykonaniu piosenek gwiazdy popu podczas Radia Disney Music Awards w 2017 roku, co doprowadziło do jej częstego odrzucania.

„Spieprzyli mi to, wprawili mnie w zakłopotanie i sprawili, że poczułam się absolutnie niczym” – napisała. „Dzielę się tym, ponieważ rozpoznaję moją miłość i pasję do śpiewania… a moja rodzina uczyniła ze mnie pośmiewisko… nie będę ofiarą”.

To była opieka Spears zakończone przez sędziego W listopadzie 2021 r.

W następnych miesiącach jej rodzina bardzo krytycznie odnosiła się do jej roli w porozumieniu prawnym, mówiąc, że od 2008 roku była poddawana wykorzystywaniu finansowemu i emocjonalnemu nadużyciom pod nadzorem jej ojca, Jamiego Spearsa.

Sędzia orzekł w czwartek, że musi usiąść do zeznań, aby zająć się mnóstwem niepokojących zarzutów, w tym zarzutem, że poddał swoją córkę ciągłej obserwacji poprzez podsłuchiwanie jej sypialni, co zrobił. odrzucić.

„To był bardzo dobry dzień dla sprawiedliwości” – powiedział dziennikarzom adwokat Spears Matthew Rosengart po przesłuchaniu. na osobę. – Przynajmniej w tym momencie nadszedł dzień rozrachunku dla pana Spears, ponieważ sąd nakazuje mu stawić się przed jego zeznaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.