Britney Spears uśmiecha się podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od czasu wydania swoich wspomnień

muzyka

Britney Spears pojawiła się publicznie po raz pierwszy od czasu wydania w zeszłym miesiącu jej oszałamiających wspomnień.tło

Britney Spears wyglądała na szczęśliwą, uśmiechając się podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od czasu wydania swoich wspomnień „The Woman In Me”.

Na nowych zdjęciach zrobionych w sobotę w West Hollywood w Kalifornii piosenkarka „Toxic” jest w świetnym nastroju, udając się ze swoim chłopakiem Cade’em Hudsonem do popularnego miejsca wśród celebrytów – Chateau Marmont.

Spears zabrała ze sobą także swoją przyjaciółkę Snow, którą adoptowała w sierpniu zeszłego roku, po tym jak jej mąż, Sam Asghari, z którym była w separacji, przejął opiekę nad jej córką. Jeden z ich pięciu psów po kontrowersyjnym rozwodzie.

Zdobywczyni nagrody Grammy artystka wybrała najlepszy strój na brunch, łącząc otulającą ciało pomarańczową sukienkę z brązowymi butami.

Spears założyła także swoje charakterystyczne okulary przeciwsłoneczne typu aviator, a swój popołudniowy look uzupełniła dużą białą torebką.

To był pierwszy raz, kiedy fani zobaczyli Spears za granicą od udanego wydania „The Woman In Me” 24 października.

W sobotę w West Hollywood w Kalifornii piosenkarka „Toxic” była cała uśmiechnięta.
tło
Spears spędziła dzień z Kidem Hudsonem.
tło

Podczas gdy Spears trafiła w tym roku na pierwsze strony gazet z niezliczonych powodów – w tym tańca z nożami (rekwizyt) i wciąż wyłaniającego się dramatu rozwodowego – wszystkie oczy zwróciły się po wydaniu książki na szczerą historię gwiazdy popu.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


Uwagę opinii publicznej przykuł fragment, w którym Spears przyznała się, że podczas swojego szeroko nagłaśnianego związku z Justinem Timberlake’em dokonała aborcji.

Piosenkarka miała na sobie pomarańczową sukienkę i jasnobrązowe buty.
tło
24 października ukazała się książka Spears „The Woman In Me”.
tło
W obszernym pamiętniku znalazło się kilka rozdzierających serce punktów widzenia piosenkarza.
tło

„Bardzo kochałam Justina. Zawsze spodziewałam się, że pewnego dnia będziemy mieć razem rodzinę. Nastąpi to znacznie szybciej, niż się spodziewałam” – napisała w swoich wspomnieniach 41-letnia Spears, wyjaśniając, że 42-letni Timberlake „zdecydowanie nie był szczęśliwy” Kiedy dowiedział się, że jest w ciąży.

READ  Nagrody Historii Filmu - Różnorodność

„Powiedział, że nie jesteśmy gotowi na dziecko w naszym życiu, że jesteśmy za młodzi”.

Spears kontynuowała: „Jestem pewna, że ​​ludzie będą mnie za to nienawidzić, ale zgodziłam się nie rodzić dziecka. Nie wiem, czy to była słuszna decyzja. Gdyby pozostawiono to mnie samej, nigdy bym tego nie zrobiła. zrobił to, Justin był jednak bardzo pewien, że nie chce być ojcem.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2023/11/19/entertainment/britney-spears-all-smiles-in-first-public-outing-since-bombshell-memoir-releasebritney-spears-all-smiles-in-first- public-outing-since-bombshell-memoir-release/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *