Britney Spears zwraca się do policji podczas kontroli stanu zdrowia po „Tańcu z nożami” Film inspirowany występem Shakiry na gali VMA – ostateczny termin

W tym tygodniu Britney Spears zyskała ogromną popularność, kiedy udostępniła w mediach społecznościowych wideo, na którym tańczy z nożami. Klip dotyczy osób, które wezwały policję w celu sprawdzenia ich stanu zdrowia, a piosenkarka wzywa teraz organy ścigania.

„Czy to znowu żart w wiadomościach z zasiłkami socjalnymi??? Daj spokój, Ameryko… jesteśmy fajniejsi, prawda?” Funkcjonariusze przyszli do mojego domu i powiedzieli, że nie wyjdą, dopóki ze mną nie porozmawiają ludzie dawali z nimi 4-minutowe występy” – powiedziała Spears w poście udostępnionym w serwisie: „Otrzymuję przeprosiny”. Instagrama.

Kontynuowała: „Od dłuższego czasu jestem prześladowana w moim domu… Wystarczy! Nie mów o tym, daj spokój, zróbmy to!!! Moja mama również milczy, gdy kropki proszą pytania na temat córki, jakbym się myliła… Nie. „To stara gra. Ludzie muszą ponosić odpowiedzialność za swoje czyny! Tu chodzi o władzę dla gliniarzy”.

Spears wyjaśniła wcześniej, że noże, których użyła w filmie, były „fałszywe”, ponieważ jej zespół wypożyczył je „ze sklepu Hand Prop w Los Angeles”.

„To nie są prawdziwe noże. Nikt nie musi się martwić ani wzywać policji. Próbuję naśladować jedną z moich ulubionych artystek, Shakirę. Występ, który mnie zainspirował!!! Pozdrawiam nas, złe dziewczyny, które nie boją się przekraczać granic ograniczać i podejmować ryzyko” – dodała.

Spears od lat jest fanką Shakiry i najwyraźniej zainspirowała się nią po jej występie na gali MTV VMA. Przed otrzymaniem nagrody Video Vanguard Award Shakira wyszła na scenę podczas występu ze swoimi największymi hitami i po chwili tańczyła z nożami.

Spears powiedziała niedawno, że przygotowuje się do wydania swoich wspomnień pt Kobieta we mnie Który ukaże się 24 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *