Brody King wygrywa tymczasowy mecz o tytuł AEW z Jonem Moxleyem

Dzisiejszy odcinek (1 lipca) AEW szał 20-osobowy Battle Royal pojawił się w dwóch różnych odcinkach. Zwycięzca meczu zdobędzie tytuł przeciwko tymczasowemu mistrzowi świata AEW Jonowi Moxleyowi w przyszłym tygodniu (6 lipca) w dynamit.

Każdy odcinek zaczynał się od dwóch mężczyzn, a niedługo potem do meczu dołączyli nowi zapaśnicy. Zapaśnicy są przydzielani do określonych odcinków. Hangman Page i Darby Allin na początku byli wielkimi gwiazdami swoich odcinków. Page Ring szybko wypełnił się członkami Taz Ricky Starks i Power House Hobbs. To był pierwszy mecz RUSH w AEW, a także w odcinku Wisielec. Jego problemy z Penta Oscuro trwały tutaj i ostatecznie doprowadziły do ​​wzajemnego wymazania się.

Tymczasem duety z The Butcher i The Blade zdominowały ring Darby’ego. Pracowali razem, aby wyeliminować zapaśników, takich jak Kazarian, Takeshita i Matt Hardy (który również był jedynym zapaśnikiem, którego wejście nastąpiło podczas przerwy reklamowej).

Keith Lee i Swerve Strickland są przydzieleni do różnych odcinków tego meczu. Przez chwilę wpatrywali się w siebie przez ring. Tymczasem Swerve kontynuował swoją transformację w kierunku bycia obcasem, kiedy wyrzucił Pomarańczową Cassidy poza ring.

Brody King zajął 19. miejsce. Był nowym facetem i był w stanie wygrać swój pierścień, uderzając Wisielec Page z fartucha podczas próby Buckshot Lariat. Następnie Darby Allen wygrał swój pierścień, eliminując rzeźnika i ostrze.

To pozwoliło Brody’emu i Darby’emu pójść na całość, a znużonej Aline nie było to dobrze. Brody dusił go, aż stracił przytomność i upuścił ciało na ziemię pod nim, aby wygrać.

Tak po prostu, Brody King jest pierwszym człowiekiem, który rzucił wyzwanie tymczasowemu mistrzowi świata AEW Jonowi Moxleyowi. Mecz o tytuł odbędzie się w przyszłym tygodniu (6 lipca) w dynamitktóry znajduje się w Rochester w stanie Nowy Jork, rodzinnym mieście nieżyjącego już Brody’ego Lee.

READ  Wszystkie kody i tryby bonusowe - LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Wiki Guide

Sprawdź wszystkie wyniki z szał naprawdę tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.