Broncos kontra Jaguary zdobywają punkty, na wynos: Denver przeskakuje czteromeczowy poślizg obok Jacksonville w Londynie

Denver Broncos pokonali Jacksonville Jaguary 21-17, aby przerwać serię czterech przegranych, ponieważ poprawili się do 3-5 w sezonie. Jaguary porzuciły teraz pięć meczów z rzędu i są 2-6.

Ofensywa Broncos zmagała się z bramką, a rozgrywający Russell Wilson został zwolniony w swoim pierwszym rzucie na drugim podjeździe Denver. Jaguary zdobyli przyłożenie po stracie i przejęciu, gdy rozgrywający Trevor Lawrence znalazł Evana Engrama na 22 jardy w strefie końcowej, a dzięki udanemu dodatkowym punktowi Jacks objęli prowadzenie 7-0.

Obrona Broncos starała się spowolnić Jaguary, gdy wracali do czerwonej strefy. Nawet jeśli Denver zatrzyma Lawrence and Co., kara obronna odbije się odwrotnym skutkiem. Denver był w stanie wymyślić wielką grę, gdy Justin Simmons przechwycił podanie Lawrence’a do Jaya Jonesa w strefie końcowej.

Broncos w końcu weszli na planszę z przyłożeniem niecałe trzy minuty później. Jerry Judy ustanowił wynik z 25-jardowym rushem, a następnie złapał 6-jardowe podanie od Wilsona.

Z minutą przed końcem, Wilson miał szansę na zrobienie czegoś głęboko na swoim własnym terytorium z dwoma przerwami. Ofensywa zbliżała się do zasięgu rzutów z pola, ale Wilson został zwolniony, co ograniczyło szansę na zdobycie kilku punktów przed przerwą.

Broncos objęli pierwsze prowadzenie w meczu w trzeciej kwarcie dzięki przyziemieniu Melvina Gordona z linii 1 jarda, które zostało utworzone przez 38-jardowy złapany przez tight end Grega Dulcicha. Dulcich zakończył dzień czterema przyjęciami na 87 jardów.

Graczem Jaguarów tego dnia był Travis Etienne. Dudnił na 156 jardów na 24 ciosach i dał Jacksonville prowadzenie z wynikiem 1 jarda w czwartej kwarcie, by po dodatkowym punkcie zrobić 17-14.

Jednak niecałe dwie minuty później Broncos odzyskali prowadzenie, gdy LaDavious Murray rzucił się na przyłożenie z 1, ustawione przez 47-jardowe podanie do KJ Hamlera i zagranie Wilsona, które przedłużyło passę. Trzeci dół.

READ  Wiadomości z Badgers: 3 krótkie wnioski ze zwycięstwa 76-75 nad Purdue

Lawrence zakończył grę przechwytem. Podanie do Christiana Kirka schwytał K’Van Williams z Denver, dając Broncos piłkę. Wilson zaatakował rozgrywającego na trzecim miejscu, co przypieczętowało zwycięstwo.

Oto kilka najważniejszych wydarzeń ze zwycięstwa Broncos w Londynie.

Dlaczego Broncos wygrali?

Broncos nigdy nie dawali się za bardzo z tyłu, pomimo trudnego początku, a ich umiejętność pozostania w grze i budowania pewności siebie pozwoliła im kilkakrotnie odzyskać prowadzenie. Ostateczne przechwycenie jest kluczem do zaciętej gry, a zamknięcie się na zwycięstwo to coś, z czym Broncos zmagali się w tym sezonie, ale zrobili to w tygodniu 8.

Wilson popełniał błędy, ale w razie potrzeby wszedł na boisko i poprowadził zespół do kilku przyziemienia. Broncos mają o wiele więcej sukcesów w czerwonej strefie niż w przeszłości. Ponadto, Dulcich i Jerry Jeudy byli zaangażowani w ofensywę, a nawet Wilson był w stanie wykorzystać swoje nogi do robienia wielkich zagrań, w tym decydującej trzeciej konwersji straty w końcowej drodze do zdobycia bramki.

Dlaczego Jaguar przegrał?

W meczach wyrównanych sprowadza się to do tego, kto może zagrać pełne 60 minut, a dziś to nie Jaguary. Jacksonville wyszedł mocny i objął prowadzenie 10-0, aby rozpocząć grę, ale obrona zwolniła i ostatecznie pozwoliła Russowi „gotować”.

Etienne zakończył z 24 chwytami na 156 jardów i przyłożeniem, ale Jacksonville nadal nie mógł wygrać.

punkt zwrotny

Broncos wyszli z bramy i wyglądało na to, że może to być kolejna historia o obrazie, że nic nie można dostać. Denver przegrywało 10-0, zanim zdobyło 14 punktów bez odpowiedzi, aby objąć prowadzenie. Drugie przyłożenie – wynik Gordona – dał Broncosowi prowadzenie i pewność, której potrzebowali po przerwie.

Sprawdź TD:

Oto gra, która stworzyła TD:

Gra w grę

Mając niecałe dwie minuty do końca meczu, Lawrence wymyślił przechwycenie w pierwszym zagraniu ich jazdy. Przepustkę do Christiana Kirka schwytał K’Von Williams z Denver. Przechwycenie zasadniczo przypieczętowało umowę dla Broncos, którzy musieli skrócić czas, aby wygrać.

READ  Rishi Sunak ma zostać kolejnym premierem Wielkiej Brytanii po wycofaniu się Johnsona z wyścigu

Sprawdź wybór tutaj:

Co dalej

Następny mecz Broncosów odbędzie się 13 listopada przeciwko Tennessee Titans, ale najpierw mają tydzień pożegnania. Jaguary będą gospodarzem Las Vegas Raiders w przyszłym tygodniu.