Brooklyn Beckham ujawnia swoją przysięgę ślubną wytatuowaną atramentem w hołdzie dla żony Nicoli Peltz

Brooklyn Beckham zrobił kolejny tatuaż na cześć swojej żony Nicoli Peltz, pokazując we wtorek nowy atrament na ramieniu.

Syn Davida i Victora Beckhamów, 23 lata, udostępnił czarno-białe zdjęcie ogromnego nowego tatuażu na spodzie jego prawego ramienia w swoich relacjach na Instagramie.

Atrament – ​​napisany czarną kursywą – przedstawia przysięgę ślubną na Brooklynie, którą złożył z Nicolą w zeszłym miesiącu.

Prezenty: Brooklyn Beckham zrobił kolejny tatuaż na cześć swojej żony Nicoli Peltz, pokazując we wtorek nowy atrament na ramieniu

Tatuaż brzmi: „Nicola, kiedy szedłeś do ołtarza, zaparłeś mi dech w piersiach, dziś wieczorem i zawsze wyglądasz tak pięknie.

Zacznę od tego, że słowa nie są w stanie opisać mojej miłości do Ciebie, po prostu patrząc na Ciebie widzę swoją przyszłość i czuję się jak sen. Jesteś moim światem i z każdym dniem coraz bardziej się w tobie zakochuję.

„Posiadanie cię w moim życiu jest najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła, ponieważ uczyniłeś mnie takim człowiekiem, jakim jestem dzisiaj.

UWIELBIONE: 23-letni syn Davida i Victora Beckhamów udostępnił czarno-białe zdjęcie ogromnego nowego tatuażu na spodzie jego prawego ramienia w swoich relacjach na Instagramie (zdjęcie 19 maja)

UWIELBIONE: 23-letni syn Davida i Victora Beckhamów udostępnił czarno-białe zdjęcie ogromnego nowego tatuażu na spodzie jego prawego ramienia w swoich relacjach na Instagramie (zdjęcie 19 maja)

Nie mogłem się doczekać tego dnia od dłuższego czasu, bo dziś jest dzień, w którym poślubię cię, moja wieczna miłość, moja ukochana i najlepsza przyjaciółka, Nicola – dziś jesteś moją partnerką, moją drugą połową – i moją rodziną i dzięki temu jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, że mogę spędzić z tobą resztę życia.

„Obiecuję być najlepszym partnerem, najlepszym mężem i mężczyzną i zawsze o ciebie dbać, rozśmieszać, czuć się bezpiecznie i co najważniejsze kochać.”

Doszedł do wniosku: „Nie mogę się doczekać, aby wspólnie zrealizować nasze marzenia, mieć wiele dzieci i być twoim na zawsze, ponieważ będziesz mój na zawsze”.

Nowe tatuaże: syn Davida i Victorii Beckhamów zrobił kolejny tatuaż w grudniu, decydując się na nałożenie atramentu na palec wskazujący

Nowe tatuaże: syn Davida i Victorii Beckhamów dostał kolejny tatuaż w grudniu, decydując się na nałożenie atramentu na palec wskazujący swojego „kochanka”

Brooklyn związał się z 27-letnią aktorką 9 kwietnia w rodzinnym domu nad oceanem w Palm Beach.

W wieku zaledwie 23 lat Brooklyn zgromadził już kilka tatuaży.

Jego ostatni atrament, którego Brooklyn nie powiedział, kiedy dostał, zawiera kilka róż i liści.

Świeży atrament: na początku tego miesiąca Brooklyn zdecydował się napisać dziecinne bazgroły w prawym górnym rogu z pukającym listem

Świeży atrament: na początku tego miesiąca Brooklyn zdecydował się napisać dziecinną bazgrołę na swojej prawej ręce B wybijając wiadomość „Nasza mała bańka”

Do zobaczenia: Brooklyn dał fanom bliższe przyjrzenie się tatuażowi oczu swojej narzeczonej w 2020 roku

Do zobaczenia: Brooklyn dał fanom bliższe przyjrzenie się tatuażowi oczu swojej narzeczonej w 2020 roku

Początkujący szef kuchni zrobił kolejny tatuaż w grudniu, wybierając atrament „kochanek” na palcu wskazującym.

Niewątpliwie znak kochanka był także nawiązaniem do jego żony, której gwiazda składała wiele hołdów.

Na początku tego miesiąca Brooklyn postanowił napisać w prawym górnym rogu dziecinne bazgroły z napisem „Nasza mała bańka”.

W listopadzie Brooklyn umocnił swoją relację z Nicolą, tatuując różaniec jej matki na tej samej dłoni.

Nicola: Inne dedykacje z Brooklynu obejmują imię Nicola

Nicola: Inne dedykacje z Brooklynu obejmują imię Nicola

Brooklyn ma już kilka tatuaży na cześć swojej przyszłej żony, w tym list miłosny, który napisała, duży scenariusz, imię jej babki, Nicola i jej oczy.

Dużym pismem napisanym na dole jego prawego ramienia ma kolejny tatuaż z hołdem, który brzmi: „Moje życie, moja miłość, moja prawda, mój oddech, mój rozum, moje piękno, mój skarb”.

Komentując zdjęcie ramienia Brooklyn, które czule spoczywa na jej nodze, Nicola napisała: „Zawsze moja postać”, zamieszczając zdjęcie na Instagramie.

Brooklyn wcześniej podpisał „Gina” na ramieniu w wzruszającym hołdzie dla swojej zmarłej babci Nicholasa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.