Bruce Arian z Boxa o handlu Tomem Bradym, jeśli wróci z emerytury: „Nie, zły interes”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

ten Bukanie z Tampa Bay Zostaw drzwi otwarte Tom Brady Jeśli zdecyduje się wyjść z emerytury, ale nie ułatwią mu życia, jeśli w końcu będzie chciał grać dla innej drużyny.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers Tom Brady (12) krzyczy do tłumu, gdy wychodzi na boisko, by zmierzyć się z New England Patriots na stadionie Gillette.
(Brian Fluharty-USA Today Sports)

Bruce Arians, główny trener Bucks, został zapytany, czy Brady’emu odpowiadałaby organizacja, gdyby zdecydował się wrócić, ale doświadczony trener zareagował totalnie, dowodząc, że NFL i jego drużyny mają jedno na uwadze przy podejmowaniu decyzji.

„Nie, zła robota” – powiedział Arianes via Tampa Bay Times.

Pytania QB oczekujące na kilka drużyn NFL w Boy Scouts

Tom Brady #12 z Tampa Bay Buccaneers świętuje z #13 Mike'em Evansem po przyziemieniu do Roba Gronkowskiego #87 podczas drugiej kwarty przeciwko Atlanta Falcons na stadionie Mercedes-Benz 5 grudnia 2021 roku w Atlancie w stanie Georgia.

Tom Brady #12 z Tampa Bay Buccaneers świętuje z #13 Mike’em Evansem po przyziemieniu do Roba Gronkowskiego #87 podczas drugiej kwarty przeciwko Atlanta Falcons na stadionie Mercedes-Benz 5 grudnia 2021 roku w Atlancie w stanie Georgia.
(Kevin C. Cox/Getty Images)

Arianowie dodali, że Bucs będą potrzebować pięciu wyborów do draftu w pierwszej rundzie Jeśli chce mieć dla siebie zespół handlowy Przyszłość Galerii Sław rozgrywającego. Brady ogłosił w zeszłym miesiącu odejście z NFL po 22 sezonach gry w lidze.

Niedawno zapytany, czy wróci, Brady odpowiedział: „Nigdy nie mów nigdy”, ale jest bardzo mało prawdopodobne, aby legenda wróciła na boisko. Dyrektor generalny Bucs, Jason Licht, powiedział, że zespół pozwala „zapalić się światło” na wypadek, gdyby Brady zmienił zdanie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Gdyby Brady zdecydował się wrócić, Bucs nadal zachowałby swoje prawa na sezon 2022. Naliczyłby 9,1 miliona dolarów do maksymalnej pensji zespołu, za Spotrac.

W tym, co może być jego ostatnim sezonem w NFL, Brady rzucił 5316 jardów z 43 przyłożeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *