Bungie ogłasza Marathon, nową strzelankę science-fiction PvP

Bungie ożywia maraton IP, aby stworzyć grę polegającą na wydobywaniu graczy z graczy. To kolejny bardzo wyczekiwany tytuł od Bungie, na który czekaliśmy od lat Rondel I Cześć ogłosić, a należące do Sony studio właśnie to zrobiło w środku dzisiejszego PlayStation Showcase.

Zwiastun Bungie właśnie spadł i strona internetowa Jednak jednak maraton Obecnie w fazie rozwoju na PS5, Xbox Series S/X i PC z pełną rozgrywką międzyplatformową i współdzielonym zapisem. Oto, jak opisuje to Bungie maraton:

Zostań biegaczem w nowej strzelance pvp bungie science-fiction. Rywalizuj o przetrwanie, fortunę i sławę w świecie nieustannie ewoluujących regionów, w których każda rasa może doprowadzić do wielkości.

Marathon wydaje się być osadzony we wszechświecie science fiction w roku 2850, z „technologią klonowania” obejmującą sztuczne ciała i mutujące, czujące zdolności. Gracze są znani jako biegacze w grze, a krótki zwiastun pokazuje graczy na arenie w pełnym pancerzu i różnych typowych broniach do eliminowania przeciwników.

Gracz maratonu.
Obraz: Bungie

wyjaśnia Christopher Barrett, dyrektor Marathon Games w poście na blogu. Chociaż nie jest to bezpośrednia kontynuacja, najnowsza odsłona Marathon będzie zawierała odniesienia dla graczy z oryginalnej strzelanki FPS, która po raz pierwszy ukazała się w 1994 roku na komputery Mac.

„Oryginalne gry Marathon ujawniały momenty fabularne na stacjach, wszystko w scenariuszu” — mówi Barrett. „Ale mamy teraz o wiele więcej sposobów na zaangażowanie graczy w tym świecie, zarówno w grze, jak i poza nią. Zamierzamy przenieść to do projektu tej gry.” Ponieważ jest to gra PvP, nie ma trybu kampanii dla jednego gracza, a Bungie tworzy statyczne i ewoluujące obszary w Maratonie.

Maraton wydaje się być osadzony w roku 2850 z cybernajemnikami znanymi jako Biegacze.
Obraz: Bungie

Wyciągnięto łuczników Jego popularność rośnie Wśród pasjonatów strzelectwa w ostatnim czasie m.in Polowanie: PojedynekI drugie wyginięcieI Kurs: Pogranicze Wszyscy eksperymentują z kształtem. Bungie to wielkie nazwisko, ustawienie maraton Od razu w ligach Ucieczka z Tarkowa I Call of Duty: Warzonetryb DMZ.

READ  Czasy i lokalizacja światowego bossa Ashawy w Diablo 4

Bungie nie podało jeszcze daty premiery, ale studio mówiło w przeszłości (przed przejęciem Sony), że planuje wydać co najmniej jedną nową markę do 2025 roku. „Chociaż nie mogę podać harmonogramu, kiedy ta informacja przyjdzie”, mówi Scott Taylor, dyrektor generalny Marathon: „Następnym razem, gdy usłyszysz od nas o maratonie, będziemy mogli pokazać ci rozgrywkę i przybliżyć cię do premiery”.

Aktualizacja, 24 maja 17:20 ET: artykuł został zaktualizowany o komentarze Bungie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *