Byk w lipcu 2022 r.

Horoskop lipcowy dla Byka

Przyjeżdżasz do swojego kraju, drogi Byku. Ciężko pracowałeś i robiłeś wszystko, co w twojej mocy, ale zaćmienie nadal przyciąga twoją uwagę, prosząc o przystosowanie się do nowych okoliczności.

Jako Byk jesteś zmuszony do świętowania stabilności, więc myślenie o zmianie zwykle wymaga starannego przemyślenia i planowania. W zeszłym roku miałeś zaćmienie 19 listopada, które uwidoczniło Byka w 27 stopniach, co wpłynęło na ciebie, jeśli urodziłeś się w ciągu pięciu dni od 18 maja. te daty. Teraz, gdy wchodzisz w lipiec, masz błogi, spokojny miesiąc, w którym możesz odpuścić i zastanowić się nad wszystkimi zmianami, które mogłeś do tej pory wprowadzić.

Możesz być przygotowany na więcej przyszłych zmian, ponieważ dwa kolejne zaćmienia, które będą miały na ciebie wpływ, są zaplanowane w tym roku (25 października i 8 listopada), a dwa kolejne ogłoszenia w przyszłym roku (5 maja i 28 października) pojawią się przed zakończeniem. Podobnie jak przypływy, zaćmienie przeniesie Cię w lepsze miejsce, miejsce, które dokładniej odzwierciedla Twoje potrzeby, pragnienia i styl życia, do którego teraz ewoluowałeś.

Uwielbiam nowiu, który właśnie zdarzył się w Raku w temperaturze 7 stopni 28 czerwca – będzie dla ciebie słodki i dobry. Ten nów księżyca będzie robił wrażenie na początku lipca, a nadchodzące tygodnie przekonają Cię do znalezienia malowniczego miejsca do odwiedzenia na kilka dni, aby zapomnieć o codziennych troskach. Spraw, by była to sprawa rodzinna – przyprowadź dzieci i zaproś rodziców. Rozważ pójście gdzieś w pobliżu cichego strumienia lub białej, piaszczystej plaży (lub, jeśli jesteś na półkuli południowej, relaksując się w śniegu nad zamarzniętym jeziorem).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.