CBS wstrzymuje transmisję koncertu Billy’ego Joela w MSG w połowie „Piano Man” – oburzeli się fani

muzyka


Oni czekali najdłużej.

Podczas niedzielnego telewizyjnego koncertu Billy'ego Joela wściekli fani skrytykowali stację CBS za wycięcie środka jednej z najpopularniejszych piosenek twórcy hitu.

Stacja CBS transmitowała setny koncert Joela w Madison Square Garden.

Zostało ono nieznacznie opóźnione ze względu na transmisję turnieju golfowego Masters w sieci, co spowodowało później zamieszanie.

Fani Billy'ego Joela byli oburzeni, gdy audycja CBS „Piano Man” została przerwana w połowie utworu. Obrazy Getty’ego
Billy Joel grał w MSG podczas swojego setnego koncertu. Obrazy Getty’ego

Na zakończenie występu 74-letni Joel wykonał swój przebój „Piano Man” z 1973 r., a publiczność MSG śpiewała razem z nim. W wielu miastach widzowie zobaczyli, jak ekrany przycięły się do czerni, a następnie ukazały się lokalne wiadomości.

„Hej @CBS Co to jest?! Zostałem odcięty @Billy Joel Podczas Pianoman wszystkich piosenek?! A potem do niej nie wrócił?!?! Teraz zastanawiam się, czy w sieci telewizyjnej panuje bałagan. „Nie Palin, wcale nie Palin” – powiedział jeden z fanów Opublikowano w Xdawniej Twittera.

Kolejny fan Przesuń sieć„Nie można stworzyć gorszego produktu niż ten, który właśnie zrobił CBS w programie specjalnym Billy’ego Joela. Za dużo reklam, nie odtworzył niektórych z jego najlepszych piosenek, całkowicie wypadł z setlisty, a potem trafił do lokalnych wiadomości w środku Piano Man?!? Kompletna porażka CBS.

Trzeci widz Zastanawiał się„CBS od tygodni co dwie minuty promuje specjalny koncert Billy'ego Joela. Czy jest więc lepszy sposób na jego wyemitowanie niż wyprzedzenie go o pół godziny i odcięcie go od MID-PIANO MAN? No dalej, chłopaki”.

„Ktoś po królewsku schrzanił sprawę” – skomentował jeden z fanów transmisję CBS z koncertu Billy'ego Joela. Obrazy Getty’ego
Lokalne wiadomości zostały nagle przerwane, co rozgniewało fanów. CBS

„Niesamowite. Stacja CBS przerwała specjalny koncert Billy'ego Joela, aby rozpocząć nadawanie lokalnych wiadomości swoim oddziałom… w środku „Piano Man”. Ktoś jest po królewsku pijany. To wstyd”. – stwierdził inny widz.

Nawet prezenterzy lokalnych wiadomości włączyli się do akcji, gdy tylko zdali sobie sprawę, co się stało. Rex Smith, lokalny prezenter w filii CBS WANE 15 w Fort Wayne, opublikować„Przepraszam ludzi, którym podobało się śpiewanie Billy’ego Joela w telewizji, a potem nagle musieli zobaczyć moją twarz. Ja też wybrałbym Billy’ego Joela zamiast siebie. Nie jestem nawet Rexem Smithem, słynnym piosenkarzem/aktorem”.

READ  Recenzja Spacemana w serwisie Netflix: Powolne i smutne science-fiction
Widzowie w domu nie radzili sobie dobrze podczas seansu „Piano Mana”. CBS
Prezenterzy lokalnych wiadomości nawet przeprosili. x/rex Smith
„Totalna klapa CBS” – powiedział jeden z rozgniewanych fanów. CBS

„Jako facet, który dorastał w pobliżu rodzinnego miasta Billy'ego Joela i który był na The Last Play w Shea, moim obowiązkiem było przeprosić wszystkich za przerwanie dzisiejszego wieczoru transmisji Billy'ego Joela” – powiedział Evan Klosky, dyrektor sportowy 10 Tampa. zatoka, Powiedział w dniu X.

„Nie chcę wnikać w szczegóły, ale po panach był specjalny raport, który nie został uwzględniony przez władze, które są na zewnątrz tego budynku”.

Mimo wyjaśnień widzowie ich nie zrozumieli.

„CBS od tygodni bez przerwy promuje koncert Billy'ego Joela. Następnie, ponieważ przejechano mistrzów, rozpoczęli koncert 30 minut spóźnienia i przerwali koniec koncertu w środku Piano Man. Żartujesz?? ? Ktoś inny zły.

„The Post” zwrócił się do CBS z prośbą o komentarz.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/04/15/entertainment/cbs-pulls-billy-joels-msg-concert-broadcast-mid-piano-man-fans-livid/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *