Chelsea 1:0 West Ham United, Premier League: reakcje po meczu, oceny

Chelsea potrzebowała odpowiedzi po środowej porażce, naszej trzeciej szokującej porażce z rzędu, i… cóż… ta odpowiedź nie nadeszła. Plusem jest to, że uniknęliśmy kompromisu w przypadku fatalnych indywidualnych błędów.

Była mała notatka w pierwsze 45 Pierwsze 60 minut spotkania z West Hamem skupiało się na robieniu czegoś innego niż głębokie siedzenie i obrona, zanim Chelsea nieco przyspieszyła i zaczęła stwarzać szanse. Wyglądało na to, że zrobiliśmy wystarczająco dużo, gdy Romelu Lukaku otrzymał rzut karny za spóźnienie. A potem wyglądało na to, że znów nadejdzie jeden z tych dni, kiedy okiełznane wysiłki Jorginho tak łatwo udało się uratować.

Ale Christian Pulisic przybył na czas w 90. minucie, aby dośrodkować Marcosa Alonso w daleki słupek, aby Chelsea wygrała!

Ze spokojem.

  • Bardziej tymczasowe formacje obronne, tym razem z Azpilicueta na lewo od Silvy i Chalobah na prawo. Christensen był gotowy do startu, ale doznał kontuzji podczas rozgrzewki, więc Azbey przekroczył linię mety i wszedł do Shaloby.
  • Sub-treble w 76 minucie, z Ziyechem wchodzącym na nominalną pozycję prawego obrońcy
  • Chelsea pozostała pięć punktów przed czwartym miejscem i siedem punktów za piątym miejscem, a mecz został przełożony zarówno dla Arsenalu, jak i Tottenhamu. Pozostało sześć meczów w lidze.
  • Następny: Manchester United Wyjazd w czwartek
  • KTBFFH

Oceny graczy:

READ  UEFA kwalifikuje się do finału Ligi Mistrzów po inwazji Rosji na Ukrainę; Polska nie pojedzie na eliminacje do Mistrzostw Świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.