Chris Sala burzy klub Triple-A po wyczerpującej odbudowie

Wygląda na to, że Chris Seal ma nowego wroga: Polar Park.

Sal – odwyk z Triple-A Worcester po złamaniu żebra, którego doznał podczas wiosennego treningu – walczył w kwiecie wieku w środową noc, rozładowując swoją frustrację na boisku, niszcząc ziemiankę. W filmie nakręconym przez Alicię Palumbo z NBC 10 w Bostonie można zobaczyć sprzedaż brutalnego zdzierania przedmiotów ze ściany, z dużą stertą gruzu u jego stóp.

Wyprzedaż trwała 3 i 2/3 rundy w środę i chodziło pięciu hitów, w tym jeden z załadowanymi podstawami, które wymusiły bieg i przerwały piknik.

„Po prostu dzisiaj łowiłem ryby” Seal powiedział Boston Globe. „Nic, na którym można by zawiesić kapelusz, to na pewno.”

Sala, lat 33, wykonał tylko 42 biegi z Red Sox od czasu podpisania pięcioletniego przedłużenia kontraktu o wartości 145 milionów dolarów w marcu 2019 r. Nie doczekał końca sezonu 2019 z powodu zapalenia łokcia i przeszedł dziś o świcie operację Tommy’ego Johna. Kampania 2020, przed doznaniem złamania naprężeniowego prawego żebra podczas treningu bicia w lutym.

Leworęczny mężczyzna rozegrał cztery mecze odwykowe w niższej lidze i pomimo swoich podstępnych działań w środę wieczorem twierdzi, że powrót do głównych lig jest nieuchronny.

Oferta sprzedaży Chrisa na spółkę zależną Red Sox, Portland Sea Dogs, 30 czerwca 2022 r.
AP
Chris Seal jeszcze nie grał dla Red Sox w tym sezonie i pracuje nad powrotem po kontuzji.
Chris Seal jeszcze nie grał dla Red Sox w tym sezonie i pracuje nad powrotem po kontuzji.
Obrazy Getty

„Jestem bardzo gotowy” – powiedział Sala. „Wiem, że dzisiaj było trochę czkawki, ale nic, czego nie można załatwić. … Po prostu chcę być tego częścią. Chcę wrócić do pracy i podnoszenia ciężaru. „

READ  Deshaun Watson: rozgrywający Cleveland Browns zawieszony na sześć meczów, według ESPN, powołując się na anonimowe źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.