Clay Holmes ponownie ratuje, by utopić Yankees w przegranej z Cardinals

Yankees w pierwszej połowie sezonu znaleźliby sposób na wygranie meczu, który rozegrali w piątek wieczorem.

To już nie pierwsza połowa sezonu.

Bliżej Clay Holmes walczył o drugi występ z rzędu, wchodząc na ósmą pozycję i rezygnując z kopnięcia w ziemię, stępa i podwójnego, blisko Paula DeJonga, gdy Yankees przegrali trzeci raz z rzędu, 4:3 z Cardinals w Stadion Buscha w St. Louis.

Ze zmienioną miazgą menedżer Aaron Boone trafił do Holmesa na dole ósmej z przewagą 3-2. Boone powiedział później, że Aroldis Chapman wspiąłby się na dziewiąte miejsce, gdyby Yankees nadal prowadzili.

„Teraz nie jest nam łatwo” – powiedział Boone o swoim zespole, który jest pomiędzy 70 a 36, ​​ale nie miał 12-16 w ostatnich 28 meczach.

Holmes nie był jedynym winowajcą. Yankees zdobyli tylko trzy przejazdy i nigdy nie zdobyli gola po piątej, pomimo eliminacji St. Louis, 10-5.

Reakcja Claya Holmesa po oddaniu dwóch debli w ósmej inningu.
AP
Clay Holmes wysadził kolejną ratunek.
Clay Holmes wysadził kolejną ratunek.
Obrazy Getty

„To bardzo frustrujące” – powiedział Matt Carpenter, który miał dwa trafienia i porównywał Homera, ale zatrzymał się, by jako pierwszy zakończyć mecz remisem. „Zdecydowanie wydaje się, że to gra, którą w pewnym sensie kontrolowaliśmy przez cały czas. Trzymali go blisko i trzymali nas z daleka.”

Ósma inning rozpoczęła się niewinnie, Holmes oddał miękkiego kopniaka Nolanowi Arenado jeden raz. Tyler O’Neal następnie wszedł z dwoma DeJongiem – teraz 5 za 7 przeciwko Holmesowi – uderzył dwa razy.

„To, co sprawiło, że odniosłem sukces, to ograniczenie kontaktu z prawą stroną” – powiedział Holmes. „Rezygnacja ze słabości w dobrej passie, zwłaszcza w przypadku biegaczy, nie może się zdarzyć”.

Fakt, że Chapman ostatnio dał lepsze show, a także dodanie Scotta Evrosa (który przejął Cubs w poniedziałek i dobrze spisał się w 1¹/innings w piątek) i Lou Trevino w ostatecznym terminie, to liczby, które mogą się różnić. niż rozszerzone Bulls.

READ  2022 NFL Scouting Combine Day 4 Takeaways: Lewis Cine twierdzi, że jest wyborem pierwszej rundy, wycieczka Cornbacks

„Mam nadzieję, że wszyscy będziemy się kręcić tak, jak potrafimy i [Chapman] – powiedział Boone. „Mamy wiele opcji”.

Nestor Cortes wyszedł na boisko w piątek podczas przegranej Jankesów z kardynałami.
Nestor Cortes wyszedł na boisko w piątek podczas przegranej Jankesów z kardynałami.
USA Dzisiaj Sport

To pozwoliłoby Holmesowi atakować praworęcznych z siódmego, ósmego lub dziewiątego, ale ostatnio było to mniej skuteczne.

Nestor Cortes włożył dobry ton, ale nie był tak ostry jak zwykle, osiągając szczyt sezonu czterema spacerami w zaledwie 5 / rundach.

Yankees objęli prowadzenie na szczycie pierwszego po tym, jak DJ LeMahieu poprowadził spacer. Aaron Judge poleciał, ale LeMahieu awansował na trzecie miejsce w piosence Carpenter.

Przy dwóch wypadkach Josh Donaldson wystrzelił podwójne RBI na prawo od środka, a LeMahieu strzelił i wysłał Carpentera na trzecie miejsce.

Kardynałowie zremisowali na najniższym drugim miejscu dzięki parze spacerów Curtisa i singielowi nagranemu przez Yadiera Molinę.

Matt Carpenter wita kardynałów po powrocie do St. Louis.
Matt Carpenter wita kardynałów po powrocie do St. Louis.
AP
Tyler O'Neal (27) i Nolan Arenado (28) świętują po zdobyciu bramki w ósmej rundzie.
Tyler O’Neal (27) i Nolan Arenado (28) świętują po zdobyciu bramki w ósmej rundzie.
USA Dzisiaj Sport

Donaldson wszedł ze swoim drugim RBI trzeciego wieczoru w trzeciej rundzie, po tym, jak poprowadził sędziego i Carpentera w singlach przeciwko Dakocie Hudson.

Torres dostarczył piątego. Po tym, jak sędzia wybrał i ukradł drugie miejsce, przeniósł się na trzecie miejsce na terenie Carpentera po tym, jak Hudson został zastąpiony przez Andre Ballanta. Następnie Torres pojawiła się na korcie, co doprowadziło ją do sędziego, aby zrobić 3-1.

Curtis, który zezwolił tylko na trzy przejazdy w 18 przejazdach w poprzednich trzech startach, wszedł w rowek po singlu RBI Moliny, odchodząc na emeryturę dziewięć z rzędu, aż do piątego miejsca.

Ale Curtis wyrównał sezon z czterema spacerami, w tym jeden dla Paula Goldschmidta, który zakończył noc Curtisa jednym wyjściem na dole szóstego.

Tyler O'Neal po raz pierwszy włącza swoją piosenkę RBI w szóstej rundzie.
Tyler O’Neal po raz pierwszy włącza swoją piosenkę RBI w szóstej rundzie.
AP

Albert Abreu, który przejął kontrolę nad Curtisem, wysłał Goldschmidta jako drugie.

Piosenka Arenado postawiła biegaczy na zakrętach, zanim Abreu po raz drugi uderzył Nolana Gormana, uderzając w szczyptę Alberta Pujolsa.

READ  Hector Garcia upada, szokuje Chrisa Colberta, aby wygrać decyzję w WBA Eliminator

Ale Abreu zachwiał się i pozwolił ciosowi O’Neilla, aby zrobić 3-2, ponieważ Curtis został naładowany dwukrotnie.

Evros wszedł i uderzył DeJonga, aby utrzymać prowadzenie w jednej rundzie.

Tymczasem Ballant przejął kontrolę nad Hudsonem i rzucił cztery rundy bez bramek.

Ryan Hesley zakończył mecz z Cardinals. Po tym, jak LeMahieu szedł z jednym o dziewiątej, Tim Locastro pobiegł, ale sędzia i Carpenter nie mogli się przedostać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.