Concord to odpowiedź Sony na Overwatch, która pojawi się w fazie beta-testów w sierpniu i lipcu

Po pierwszym tajemniczym zwiastunie Concorda wiemy już więcej na temat strzelanki Sony na PS5 i PC. Ta strzelanka science-fiction przywodzi na myśl Overwatch z odrobiną Destiny z powyższego filmu z rozgrywką.

W tej strzelance pierwszoosobowej dwie pięcioosobowe drużyny walczą ze sobą w różnych trybach, kontrolując różne postacie zwane Freegunnerami, z których każda dysponuje własnymi umiejętnościami i bronią. Tworzą załogę Northstar, która będzie Twoim centrum pomiędzy meczami.

Napisz dalej Blog PSDeweloper Firewalk Studios twierdzi, że inspirację czerpały z jego ulubionych gier walki i strategii, ze szczególnym naciskiem na rozgrywkę, która pozwoli na improwizację i „nieidentyfikowanie się z postaciami”.

Kiedy co tydzień będziesz logować się do gry, powitają cię przerywniki filmowe przedstawiające rozwój załogi Northstar, co jest miłym akcentem i sprawi, że będziesz inwestować. W momencie premiery Concord będzie zawierał 16 grywalnych postaci, ale to oczywiście dopiero początek, a w drodze pojawi się mnóstwo bezpłatnych aktualizacji popremierowych.

Premiera gry zaplanowana jest na 23 sierpnia 2024 r., ale nie będzie to Twoja pierwsza szansa, aby w nią zagrać. W lipcu odbędzie się otwarty beta-test, do którego będzie można uzyskać wcześniejszy dostęp, jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży – co będzie możliwe od 6 czerwca.

Co sądzisz o Concorde’u? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 to pierwszy układ wykorzystujący iSIM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *