Córka Ashlee Simpson Jagger właśnie pojawiła się na pokazie mody i jest tak samo stylowa jak jej mama

Ashlee SimpsonCórka Jaggera podąża śladami matki na więcej niż jeden sposób. Teraz już wiemy, że ma matkę Stylowy styl rockowy przybityale teraz wiemy, że Jagger uwielbia być przed kamerą tak samo jak jej mama!

18 sierpnia Simpson opublikowała ujęcie swojej córki Jagger w kampanii luksusowej marki o nazwie Fear of God, a zdjęcie to trzeba zobaczyć! Dumna mama Simpson opublikowała zdjęcie z podpisem „JAGGER SNOW ROSS 💛fearofgod”. Mógłbyś Zobacz zdjęcie tutaj.

Więcej od SheKnows

Na zdjęciu widzimy Jaggera w kremowej koszuli w kratę z 1977 roku i beżowych workowatych spodniach. Ma brązowe loki rozchylone pośrodku i wygląda tak elegancko i uroczo jednocześnie! Mała gwiazda rocka Supermodelka w przygotowaniu? Wiemy już, że Jagger byłby siłą, z którą należy się liczyć.

Teraz wystarczy powiedzieć, że sekcja komentarzy pod tym zdjęciem eksplodowała, a przyjaciele i fani komentują takie rzeczy jak „Jaka piękna ❤️”, „Stawwwwwwp” i „X jest taka słodka”.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Simpson ma troje dzieci. Po raz pierwszy urodziła swojego najstarszego syna Bronxa, 13 lat, z byłym mężem Pete Wentzem w listopadzie 2008 roku, ale ona i Wentz rozstali się w 2011 roku. Simpson zaczął się z nią spotykać teraz-Mąż Ivana Rossa W 2013 roku, po roku małżeństwa w sierpniu 2014 roku. Oboje powitali dwoje dzieci: Jaggera, 7 lat, i małego chłopca. Ziggy Niebieski.

„Nawet gdy pracujemy, patrzymy na momenty, kiedy możemy upewnić się, że możemy uciec i wybrać się na wycieczki z rodziną. [the kids] Powiedziała. W poprzednim wywiadzie z Magazyn amerykański. „Moja mama zabierała mnie wszędzie… biegaliśmy wszędzie i robiliśmy wszystko, więc wydaje mi się, dlaczego nie?”

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj Zobaczyć dzieci, które podążają śladami supermodelek.

Kaia Gerber Presley Gerber Randy Gerber Cindy Crawford

Kaia Gerber Presley Gerber Randy Gerber Cindy Crawford

Galeria uruchamiania: Te dzieciaki podążają śladami supermodelek

READ  Jane Campion przeprasza za „zaniżanie” Sereny i Venus Williams, wybierając „lekkomyślne” krytyki

Najlepsze z SheKnows

zapisać się na Biuletyn informacyjny.
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookA ŚwiergotA Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.