Córka Elona Muska legalnie zmienia imię i zrywa więzi z ojcem | Elona Muska

Zgodnie z zeznaniami prawnymi, które pojawiły się w poniedziałek, 18-letnia córka Elona Muska legalnie zmieniła nazwisko, aby zdystansować się od swojego ojca miliardera.

„Nie mieszkam już z moim biologicznym ojcem ani nie chcę być z nim związany w jakikolwiek sposób, kształt lub formę” – powiedziała w petycji o zmianę nazwiska i nową metrykę urodzenia.

Córka Muska zmieniła również swoje rozpoznawanie płci z męskiej na żeńską po ukończeniu 18 lat, wieku przyzwolenia w Kalifornii.

Dokumenty zostały złożone w Sądzie Najwyższym hrabstwa Los Angeles w Santa Monica w kwietniu, a niedawno zostały ujawnione w mediach internetowych.

Jego nowa nazwa została zmieniona w dokumencie online. Jej matką jest Justin Wilson, która była żoną Elona od 2000 do 2008 roku, kiedy się z nim rozwiodła. Musk i Wilson mają razem pięcioro dzieci. Musk ma również dwoje dzieci z piosenkarzem Grimesem.

Tak jest, Wilson powiedział we wtorek w tweecie dumny od córki. Nie odpowiedział od razu na dodatkową prośbę o komentarz.

„Moje dzieciństwo było dziwne” – powiedział mi 18-latek. „Nie mogę uwierzyć, że wyglądam tak normalnie, jak jestem”.

Powiedziałem: „Jestem z ciebie taki dumny”.

„Jestem z siebie dumny!”

Justin Musk 20 czerwca 2022

Nie udało się od razu dotrzeć do przedstawicieli córki Muska.

Nie było dalszych szczegółów na temat sporu między córką Muska a jej ojcem, szefem Tesli i SpaceX.

Musk, najbogatszy człowiek na świecie, jest zaangażowany w głośną 44-miliardową ofertę nabycia Twittera. We wtorek rada dyrektorów Twittera jednogłośnie zaleciła akcjonariuszom zatwierdzenie proponowanej sprzedaży, zgodnie z wnioskiem regulacyjnym. piżmo powtarzać Jego chęć kontynuowania przejęcia w zeszłym tygodniu podczas wirtualnego spotkania z pracownikami Twittera, chociaż dyrektor generalny zauważył również, że istnieje kilka „nierozwiązanych spraw” związanych z transakcją.

W oświadczeniu dla Daily Beast Musk skrytykował media za opublikowanie historii jego córki i jej imienia.

„Ona nie chce być osobą publiczną” – powiedział. „Myślę, że ważne jest, aby bronić jej prawa do prywatności. Proszę, nie zabieraj nikogo wbrew jego woli – to nie jest w porządku.” Musk nie odpowiedział od razu na dodatkową prośbę o komentarz.

Przesłuchanie w celu sfinalizowania zmiany nazwy odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

READ  Pierwsze globalne spojrzenie na „She Said” Harveya Weinsteina — The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.