Cotter Crawford w składzie Red Sox Opening Day

FORT MYERS, FL – Menedżer Red Sox, Alex Cora, opowiedział szczęśliwą historię o wiosennym treningu swojego zespołu: Righty Cotter Crawford Stwórz klub.

Początek nadchodzi przez Minors, Boston Numer 25 Możliwośćzgodnie z oceną MLB Pipeline, nie została uwzględniona w mieszance od punktu wyjścia w momencie otwarcia obozu.

Jednak 26-letni Crawford, wybrany w 16. rundzie z University of Florida Gulf Coast w drafcie na 2017 rok, zapewnił sobie miejsce w wielkim klubie dzięki progowi zwalniającemu w nowej roli.

– Ciężko pracował – powiedziała Cora. „Wiesz, wygrał. Kiedy znalazł się w tej sytuacji, prawdopodobnie na początku obozu, prawdopodobnie nie miał szans. Nie chcę tego tak mówić, ale był facetem, w którym na niego patrzyliśmy ale [thought] Mógłby być w lepszej sytuacji [to] Idź do Triple-A i tak dalej. Ale on ciągle naciskał i naciskał, a im więcej rozmawialiśmy o naszych rotacjach i tym, co staramy się osiągnąć na początku sezonu i przez cały sezon, miało to dużo sensu.

Pomysł, jaki Cora ma dla Crawforda, polega na tym, aby mógł on pełnić wiele funkcji, co byłoby cenne na początku sezonu, biorąc pod uwagę krótkie wiosenne treningi, które musieli przyspieszyć gracze z Bostonu.

„Niezależnie od mojej tury, moim zadaniem jest oddawanie ciosów za każdym razem, gdy dostanę piłkę” – powiedział Crawford. „Po prostu nie mogę się doczekać jakiejkolwiek szansy, jaką dostanę na głównych turniejach”.

Crawford nie tylko zaskoczył Red Sox, ale sam trochę zaskoczył.

„Nie spodziewałem się zobaczyć skoku phyllo, który rzuciłem” – powiedział Crawford. „Jestem trochę zaskoczony podczas mojego pierwszego wyjścia. Zawsze oczekuję sukcesu, gdy piłka zostanie mi przekazana. Mam duże zaufanie do wszystkiego, co robię. Nie jesteś tak daleki od bycia pewnym swoich umiejętności. Odniesienie sukcesu masz, to jest niesamowite.”

READ  2022 Emilia Romagna Grand Prix FP1 Raport i najważniejsze informacje: Charles Leclerc prowadzi Carlosa Sainza w zatopionym treningu przed kwalifikacjami

Jeśli Crawford potrafi powtórzyć sukces swojego wiosennego treningu po rozpoczęciu sezonu, może być w tym sezonie Garrett Whitlockktóry przeszedł z mało znanego wyboru Rule 5 Draft do najlepszego lojalisty Bostonu w 2021 roku.

„Dzięki temu wiem, że wszyscy są dumni. Rozwój zawodników jest czymś, z czego można być dumnym” – powiedziała Cora. ​​”Praca, którą wszyscy wykonali i ten dzieciak zrywa z nami, to jedno z tych osiągnięć, z których organizacja czuje się dobrze”.

Kiedy Red Sox złapał wirusa COVID-19 we wrześniu ubiegłego roku, Crawford został wezwany prawie bez ostrzeżenia, aby zastąpić Nicka Pivettę, aby natychmiast rozpocząć walkę z Cleveland. Nie poszło tak dobrze, ponieważ zrezygnował z pięciu trafień i pięciu przebiegów w ciągu więcej niż inningów. Cora była jednak pod wrażeniem sposobu, w jaki Crawford poradził sobie w trudnej sytuacji.

„Wciąż pamiętam, kiedy go zabrałem tamtego dnia” — powiedziała Cora. „Powiedziałem:” Jesteś świetnym graczem. Pomożesz nam. Nadszedł czas, kiedy nam pomoże. Myślę, że to będzie dla nas dobre. Dodaje inną mieszankę.

Wzgórze otwiera się w pięciu dołkach
Korra przyznała też w poniedziałek, że ma 42 lata Bogate Wzgórze Sezon otworzy jako gracz numer 5.

Jednak Whitlock, który przedłużył swój wiosenny trening, by walczyć z Hillem o to miejsce, również otrzyma swoją część ról. Istnieje również szansa, że ​​Whitlock i Hill mogą czasami odwrócić role, chociaż Cora nie chce tego jasno powiedzieć.

„Możemy być w pewnym sensie kreatywni. Oba będą ogromną częścią tego, co staramy się osiągnąć” – powiedziała Cora. ​​”Rich rozpocznie ten mecz we wtorek. [April 12] W Detroit ta jedna gra. Zaczęło się. Witt będzie w centrum uwagi w dniu otwarcia i będzie w centrum uwagi w tej grze [Hill starts]. „

„To jest coś, o czym rozmawiamy, odkąd podpisaliśmy kontrakt z Richem. Rozmawialiśmy o tym z Tannerem [Houck] i Chris [Sale] Zanim Chris zostanie ranny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.