Cowboys vs. Buccaneers podkreśla: Duck, Dallas dominują Brady, Tampa prowadzi

Dzika runda NFL Kwalifikacje zakończyły się w poniedziałek o godz Kaczka Prescott i Kowboje z Dallas zdominować Toma Brady’ego i Buccaneers z Tampa Baywygrywając 31-14.

Prescott miał najlepszy występ w fazie play-off w swojej karierze, aby przypieczętować zwycięstwo. Rzucił cztery przyłożenia i rzucił się na kolejne, podając na 305 jardów.

W międzyczasie ofensywa Brady’ego i Buccaneers walczyli o rozkręcenie się przez całą noc. Wstrzymywali się do ostatniej gry trzeciej kwarty, kiedy Brady wykonał zaledwie 35 z 66 podań na 351 jardów i dwa przyłożenia, a także rzucił kosztowne przechwycenie w strefie punktowej w pierwszej połowie.

Kowboje staną do walki San Francisco 49ers W trasie Divisions (niedziela, 18:30 ET w FOX).

Oto najlepsze sztuki!

Dallas Cowboys 31, Tampa Bay Buccaneers 14

Torba dla dużego chłopca

Vita Via Thunder sprowadzili na trzecie miejsce i zwolnili Prescotta, aby zmusić Cowboys do zdobycia trzech punktów i odrzucenia ich drugiej prostej z rzędu, aby otworzyć mecz.

Kowboje zdobywają pierwsze punkty

Po tym, jak obie drużyny wyszły 3-i-out po każdym z pierwszych i drugich posiadłości, Dallas w końcu mógł przenieść piłkę podczas trzeciego przejazdu. Niektóre sztuki Michaela Gallupa I Tony’ego Pollardaw połączeniu z karą za brutalne podanie, ustawiło podanie Prescotta z 22 jardów. Daltona Schultza.

Późniejszy PAT poszedł jednak szeroko, zachowując prowadzenie Dallas 6: 0 w pierwszym.

Biegnący Rachaad

Biały Raszad Wykonał kilka cięć z wyskoku, aby pomóc Bucsom w końcu złapać pierwsze miejsce podczas trzeciego przejazdu.

Toma Mahomesa?

45-letni QB zrobił grę przypominającą Szefowie Kansas City gwiazda, połącz z Chrisa Goodwina na przepustce z łopatą do biegania, aby zyskać 11 jardów.

Brady’ego Kerseida

Chwilę po tym, jak transmisja pokazała wykres wskazujący, że Brady nie przechwycił czerwonej strefy od czasu dołączenia do Piratów w 2020 roku, rzucił przechwycenie. Brady wstał Jaron Kerse W polu punktowym, gdzie wyglądało na to, że próbował wyrzucić piłkę poza boisko.

READ  „Wszyscy wróciliśmy, ja wróciłem”

Atak kaczki

Po czwartej próbie i bramce z linii 1 jarda Prescott trzymał piłkę dla siebie podczas fałszywego podania i wykonał rzut karny w strefę końcową, aby zdobyć bramkę.

Jednak, Bretta Mahera Znowu nie trafił w PAT, utrzymując prowadzenie Cowboys 12-0 na nieco ponad sześć minut przed końcem drugiej kwarty.

Duck stawia wszystko na trzecim miejscu

Potrzebując sześciu jardów, aby zdobyć pierwszy, Prescott gramolił się i planował zyskać 10 jardów, aby utrzymać Cowboys w późnej fazie pierwszej połowy.

Udaj się do Daltona po trzeci niszczyciel czołgów Dallas

Cowboys kontrolowali całą pierwszą połowę, ponownie znajdując Prescotta Schultza w strefie końcowej z wynikiem 11 jardów.

Jedyną rzeczą, nad którą nie panowali, była gra w kopanie. Maher Butt nie trafił w trzecią, utrzymując Cowboys do 18-0 przed przerwą.

Gallup J do wyniku

Cowboys strzelili ponownie, zdobywając cztery kolejne biegi z przyłożeniami, zdobywając bramkę po pierwszym posiadaniu w drugiej połowie. Prescott znalazł Gallupa w tylnej części strefy końcowej po swoim trzecim podaniu przyziemienia w meczu. Wyglądało na to, że Gallup miał zamiar wyjść poza granice swojego przyjęcia, ale recenzja zwrotna podtrzymała jego stanowisko.

Jednak Maher przegapił swoją czwartą PAT w nocy, utrzymując trzypunktową przewagę 24-0 na prawie 10 minut przed końcem trzeciej kwarty.

Wynik Bucs ostatni

Znalazł Brady’ego w meczu, który może być ostatnim meczem NFL dla obu graczy Julio Jones wzdłuż krawędzi strefy końcowej, aby uzyskać przyłożenie, aby w końcu dostać się do piratów na płycie. Tampa nie był w stanie przerobić na dwupunktową konwersję, pozostawiając ich z trzypunktową przewagą 24-6 na koniec trzeciej kwarty.

Dallas stawia na niego na czwartym miejscu… i zdobywa punkty

Ponieważ Maher walczył o PAT, Cowboys zdecydowali się zaatakować go na czwartym miejscu z 18-jardowej linii Buccaneers. I decyzja się opłaciła, stwierdził Prescott Panie Baranku Szeroko otwarty na wynik.

READ  11 i Projekt Missisipi

Aha, i tym razem Maher Butt sprawił, że była to gra 31-6.

Zdobądź dyplom późno

Brady odkrył, że nie może się doczekać okazywania jej szacunku Cama Pratta Za upuszczenie palca bezpośrednio przed dwuminutowym ostrzeżeniem. Jest też w kontakcie Mike’a Evansa za dwupunktową konwersję, która dała wynik 31-14.