Cyberpunk 2077 spada do 5 USD tylko przez ograniczony czas

Cyberpunk 2077 otrzymał w lutym bardzo ważną aktualizację i wielu z nas poświęciło czas na powrót do Night City i skorzystanie z większej liczby koncertów. Kilku z was mogło sprawdzić 5-godzinną wersję próbną płyty CD Projekt RED, która została wydana również na Xbox i PS5. Cóż, jeśli możesz znaleźć trochę czasu z dala od Elden Ring i chciałbyś otrzymać pełną grę, to jest to całkiem niezła okazja.

Cyberpunk 2077 dopiero teraz 5 USD w Best Buy przez ograniczony czas. Zgadza się, tylko na jeden dzień możesz zdobyć najtańszą fizyczną kopię Cyberpunka 2077 w historii. Zniżka jest dostępna do końca dzisiejszego dnia (7 kwietnia) na kopie gry na PS4 i Xbox One. Obie wersje można również bezpłatnie zaktualizować do odpowiednika konsoli nowej generacji, oszczędzając wisienkę na torcie dla tej oferty.

Cyberpunk 2077 kosztuje teraz tylko 5 USD w Best Buy (oszczędzasz 25 USD)

Cyberpunk 2077 (Xbox)

Najtańsza cena, jaką ostatnio widziałem za Cyberpunk 2077, wynosiła 10 USD w Target podczas Czarnego Piątku, a to nawet lepiej. Cokolwiek myślisz o grze, ten przeciwnik jest z pewnością czymś, o czym warto pisać. Trudno spierać się z umową o wartości 5 USD, ale sugerowałbym również grę na konsolach nowszej generacji tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na to, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.

Lub, jeśli czujesz się oszukany, możesz kupić grę dla znajomego, który do tej pory nie chciał jej wypróbować. Jeśli teraz polujesz na więcej ofert gier, koniecznie sprawdź także wyprzedaż Kup 2, odbierz 1 od Amazona, obejmującą gry takie jak Elden Ring, Dying Light 2, Ghostwire Toyko i Tiny Tina’s Wonderlands. . Czy wskoczysz teraz do Cyberpunk 2077 za jedyne 5 USD? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Więcej wspaniałych ofert gier teraz

Robert Anderson jest ekspertem ds. transakcji i redaktorem handlowym w IGN. możesz to śledzić Robertliam21 na Twitterze.

READ  Pixel Fold i Galaxy Z Fold 4 wydają się mieć ze sobą coś wspólnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.