Czego spróbować w tej najlepszej restauracji roku 2024

On gra

Restauracja Redd's z Rochester otrzymała główne nagrody od USA TODAY za ekskluzywną kuchnię nowoamerykańską.

Od otwarcia w 2019 roku Redd's stała się jedną z ulubionych restauracji Rochester na wyjątkowe wieczory. W tym tygodniu o tym zrobiło się głośno w całym kraju: wraz z 46 innymi restauracjami restauracja Redd's znalazła się na liście restauracji roku 2024 magazynu USA TODAY.

Co wyróżnia RED?

Richard Reddington pracował w najlepszych kuchniach na świecie, zanim założył restauracje Redd i Redd Wood w Napa Valley. Redd otrzymał 7 gwiazdek Michelin od 2008 do 2014 roku.

W 2019 roku wraz z partnerem biznesowym Dennisem Wilmotem otworzyli drugą wersję Redd's w swoim rodzinnym Rochester.

Od tego czasu Reed's stał się ulubionym miejscem świątecznych przyjęć. Menu, które zmienia się sezonowo, inspirowane jest światem. Do ponadczasowych dań zalicza się risotto z homara z konfiturą cytrynową i rukolą oraz boczek wieprzowy z puree jabłkowym i karmelem sojowym.

Ale Redd's to także świetne miejsce na drinka w barze, w którym można delektować się najlepszą pizzą i skrzydełkami w mieście.

Stary ceglany budynek, w którym niegdyś mieściła się firma pogotowia konnego, jest przestronny i wygodny, urządzony w kolorach ziemi i ozdobiony muralem przypominającym pobliskie Finger Lakes. Akustyka jest zoptymalizowana tak, aby zapewnić żywy szum, ale nadal możesz kontynuować rozmowę. Latem przestrzeń na świeżym powietrzu otoczona skrzynkami okiennymi wypełnionymi roślinami jest magiczna.

Jeśli nie odwiedzasz baru, dobrym pomysłem jest rezerwacja.

Co zamówić w RED

Pizza z pieca opalanego drewnem. Spróbuj pizzy z pomidorów z opalanego drewnem, z czosnkiem, oregano, płatkami chili i bez sera. Jest zaskakująco pyszne w swojej prostocie.

READ  Ujawniono przyczynę śmierci Lance'a Reddicka - Raport - Ostateczny termin

skrzydełka. Super chrupiące na zewnątrz, soczyste w środku i zwieńczone lepkim tajskim chili, które jest wystarczająco ostre.

Owoce morza. Dania zmieniają się sezonowo, ale ich różnorodne odsłony owoców morza są niezawodnie dobre.

słodycze. Oszczędzaj miejsce, ponieważ jest zawsze wysublimowane.

Zobacz pełną listę.

Czy wiedziałeś?

W restauracji okazjonalnie organizowane są kolacje przy winie z szefami kuchni nagrodzonymi gwiazdkami Michelin. Bądź na bieżąco w Internecie lub w jej mediach społecznościowych.

Detale: 24 Winthrop Street, Rochester, Nowy Jork; 585-483-7333, reddrochester.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *