Członkowie rodziny królewskiej aktywują Salvadora Pereza z listy rannych

W piątek członkowie rodziny królewskiej ogłosili, że łapacz Salvador Perez Wrócił z listy rannych. gracz Emmanuel Rivera Wybrany na Triple-A Omaha, aby otworzyć miejsce na liście.

To niezwykle szybka zmiana dla weterana Pereza, który: Przeszedł operację 24 czerwca Aby naprawić zerwane więzadło w kciuku. W czasie operacji dyrektor Mike Matheny powiedział dziennikarzom, że lekarze spodziewają się, że Perez będzie potrzebował około ośmiu tygodni, aby wyzdrowieć po operacji. Zamiast tego wrócił do składu wielkiej ligi dokładnie pięć tygodni później i pojawił się tylko w trzech meczach rekwalifikacyjnych w niższej lidze (gdzie przeszedł 4 do 8 z dublem).

32-letni Perez gra w pierwszym sezonie czteroletniego przedłużenia kontraktu o wartości 82 milionów dolarów, który jest największym kontraktem w historii franczyzy Royals. Siedmiokrotny zwycięzca All-Star i pięciokrotny zdobywca Złotej Rękawicy miał sezon na wieki w 2021 roku, kiedy zmiażdżył 48 czołowych graczy w lidze i zdobył 121-rundowy Best in MLB, ale wahadło kołysało się w ten sposób. w 2022 roku. Był to prawdopodobnie najgorszy sezon ofensywny w karierze Pereza, kiedy jego pierwsze 236 wypadów na szczyt spadło o zaledwie 0,211/0,254/0,426.

Oczywiście problem z kciukiem wymagający chirurgicznej naprawy mógł odgrywać rolę w zastoju blaszki miażdżycowej. Perez po raz pierwszy pojawił się na liście kontuzjowanych na początku maja z czymś, co zespół określił jako zwichnięty kciuk, a gdy wrócił po zaledwie trzech tygodniach, wrócił na listę kontuzjowanych i udał się na operację niecały miesiąc później.

Zarówno Perez, jak i rodzina królewska mają nadzieję, że jego nowo naprawiony kciuk powróci do formy. Nikogo nie powinno dziwić, jeśli Perez nigdy nie dorówna swoim imponującym wynikom w 2021 roku – nierealistyczne jest oczekiwanie, że ktokolwiek, nie mówiąc już o prześladowcach Pereza, powtórzy te liczby – ale wyraźnie jest wiele do zrobienia w porównaniu z jego wczesnymi bójkami.

READ  Rosja zakazała wszelkich międzynarodowych imprez łyżwiarskich po inwazji na Ukrainę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.