Czwartkowy wieczór piłkarski: Amari Cooper i Allen Lazard nieaktywni w drużynie Browns-Jets

W czwartek Night Football for Browns Amari Cooper nie będzie bisu.

Cooper, który w niedzielnym meczu przeciwko Teksańczykom zdobył tytuł Ofensywnego Gracza Roku AFC po przyjęciu na odległość 265 jardów, jest nieaktywny z powodu kontuzji pięty.

Cooper przeszedł rozgrzewkę przed meczem, po której zdecydowano, że nie może jechać.

Przez cały tydzień nie brał udziału w treningach i Brownowie zaproponowali mu przedmiotowe stanowisko.

Oznaczało to pierwszy opuszczony mecz Coopera z Browns po rozpoczęciu pierwszych 32 meczów w swojej karierze w Cleveland. Prowadzi drużynę z wynikiem 1250 jardów, a jego 265 jardów w meczu przeciwko Teksańczykom ustanowił rekord franczyzy w jednym meczu.

Innymi nieaktywnymi zawodnikami drużyny Browns są: obrońca Anthony Walker Jr. (kolano), kopacz Dustin Hopkins (lewe udo), zawodnik Corey Bojorquez (lewy czworobok), obrońca Ogbo Okoronkwo (pierś), środkowy Luke Wiebler i obrońca Sammara.

Jets nie mają przyjmującego Allena Lazarda, który pauzuje z powodu choroby. Lazard był kwestionowany po ukazaniu się raportu w środę.

W tym sezonie zdobył 23 łapy na odległość 311 jardów i przyłożenie w 14 meczach.

Pozostałymi zawodnikami drużyny Jets byli rozgrywający Aaron Rodgers (Achilles), rozgrywający Zach Wilson (wstrząśnienie mózgu), ofensywny liniowy Austin Dekules, ciasny koniec Jeremy Ruckert (wstrząśnienie mózgu), narożnik Bryce Hall i obrońca Carl Lawson.

Kicker Greg Zuerlein, który stoi pod znakiem zapytania ze względu na kontuzję prawego mięśnia czworogłowego, wypada z gry.

READ  Kevin McCarthy stoi z Jorge Santosem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *