„Daily Show” przedstawia najzabawniejszy moment procesu Alexa Jonesa

Trevor Noah spędził kilka minut Program dzienny Alex Jones, „skrajnie prawicowy komentator i pretendent do Donalda Trumpa”, pozew o zniesławienie Środa przybrała szokujący obrót Okazało się, że prawnik Jonesa przypadkowo wysłał sprośne wiadomości tekstowe do prawników reprezentujących rodziny ofiar strzelaniny w Sandy Hook.

„Na dzisiejszym rozprawie jednym z najzabawniejszych momentów był moment, w którym jego niekompetentny prawnik odkrył kradzież i wysłał dowody oskarżenia, że ​​Alex Jones popełnił krzywoprzysięstwo” – wyjaśnił gospodarz przed udostępnieniem widzom rozszerzonego klipu. Założyciel InfoWars przyłapany na gorącym uczynku

„Wow, to było fajne!” Noah powiedział, że nie może zapanować nad swoim śmiechem. „O rany, uwielbiam, jaki był zszokowany, zaczął zmieniać się w każde emoji”. Dodał: „W pewnym momencie próbował dać sobie Covid”, żartując, że napady kaszlu Jonesa mogły udawać chorobę, którą udawał od lat.

„Wiesz, że masz kłopoty, gdy rzeczywistość uderza w ciebie, jakbyś był w odcinku są gorące”- kontynuował Noe. „Ale rozumiesz, ta chwila jest ogromna. Ponieważ Alex Jones mógł popełnić krzywoprzysięstwo, mam na myśli, że Alex Jones kłamie.

Ta „szokująca” realizacja sprawiła, że ​​Noah zaczął się zastanawiać nad „chemtramikami z samolotów”. Nie Robienie gejowskich żab”, zanim zapytasz: „Czy to też kłamstwo?!”

Ponadto słuchaj i subskrybuj Podcast „Ostatni śmiech”.

READ  „Idąc w złym kierunku”: Omicron wariant drugiej największej fali Covid w USA | Odmiana Omikron

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.