Damar Hamlin: rzecznik Buffalo Bills powiedział, że bezpieczeństwo wciąż czeka „długi powrót do zdrowia”CNN

Po ponad dwóch tygodniach Buffalo Bills to niszczycielski Hamlin Doznał zatrzymania akcji serca podczas meczu, przedstawiciel Hamlina powiedział, że obrońca ma przed sobą długą drogę.

Długoletni przyjaciel i partner biznesowy Hamlin, Gordon Rooney, powiedział CNN: „Chociaż została wypisana ze szpitala, Dammar długo wraca do zdrowia.

„Damar nadal potrzebuje tlenu, a jego serce jest regularnie monitorowane. Odwiedził drużynę kilka razy, ale nadal łatwo sobie radzi. Jest optymistyczny, pozytywnie nastawiony i gotowy, by dalej przez to przechodzić. ”

Oświadczenie pojawiło się zaledwie dzień po tym, jak trener Bills, Sean McDermott, powiedział dziennikarzom, że Hamlin był w obiekcie zespołu prawie codziennie, CNN informowało wcześniej.

„Ogólnie rzecz biorąc, jest to ograniczone, ale przychodzi – i tak naprawdę zaczęło się dzisiaj lub wczoraj – po prostu próba powrotu do odrobiny rutyny, po prostu ponowne dopasowanie się, krok po kroku” – powiedział McDermott w środę jak mówił o Hamlinie.

„Wygląd tego, jak chodzenie tutaj, jest pozytywny i widzenie trzech [Hamlin wears the No. 3 on his jersey] Po prostu uśmiechaj się, machaj, podbijaj serca i nie przestawaj naciskać. „To bańka pozytywnej energii unosząca się wokół obiektu” – powiedział ofensywny liniowy Deon Dawkins.

The Bills zmierzą się z Cincinnati Bengals – drużyną, z którą Buffalo grał, gdy Hamlin upadł na boisku – w niedzielę w rundzie dywizji AFC o 15:00 czasu wschodniego.

READ  Niedzielny mecz Bills-Browns przeniósł się do Detroit, a fani otrzymali zwrot pieniędzy za bilety zakupione za pośrednictwem Bills lub Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.