Daniel Snyder, komisja nadzoru domu, podnosi napięcia w dochodzeniu

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Właściciel Washington Commanders, Daniel Snyder, który odmówił udziału w przesłuchaniu w Kongresie 22 czerwca, powtórzył miejsce pracy zespołu w liście do swojego adwokata w poniedziałek.

W liście tym Snyder nie zamknął drzwi, aby porozmawiać z Komitetem Izby ds. Nadzoru i Reformy na temat miejsca pracy grupy, ale wyjaśnił, że zrobi to tylko wtedy, gdy zostaną spełnione określone warunki.

Adwokat Karen Patton Seymour, która reprezentuje Snyder w tej sprawie, powiedziała przewodnicząca paneli, Rep. Karolina B. Dwustronicowy list do Maloneya (DNY) przypomina o jego „długotrwałym konflikcie biznesowym. Jest poza krajem ”.

W odpowiedzi rzecznik grupy zauważył, że pod wieloma względami grupa była „więcej niż przychylna”, włączając w to umożliwienie Snyderowi składania zeznań na odległość z Francji.

„Panel nie będzie zniechęcony w swoim dochodzeniu w celu odkrycia prawdy o niewłaściwym postępowaniu dowódców w Waszyngtonie w miejscu pracy” – powiedział rzecznik w oświadczeniu.

Daniel Snyder może zostać pozbawiony możliwości publikowania szczegółów badań w ramach umowy z NFL, dokumentalny

Niedawna korespondencja między Snyderem a grupą odzwierciedla niedawną korespondencję między dziesiątkami byłych pracowników na temat długotrwałego molestowania seksualnego i toksyczności, którą będzie zeznawał pod przysięgą oraz kiedy iw jakich okolicznościach.

Komisarz NFL Roger Goodell będzie zeznawał Na rozprawie w środę na odległość.

W sześciostronicowym liście do prawnika Snydera w piątek Maloney napisał: Nie widziała dokładnego powodu, dla którego nie mógł zeznawać Zachęcał ją również do ponownego rozważenia swojej oferty wcześniejszego udostępnienia pewnych informacji jako „schronienia”. Na jego odpowiedź wyznaczyła termin na 9 rano w poniedziałek.

NFL odmówił komentarza w poniedziałek na temat ostatniego zaprzeczenia Snydera.

Komisja rozpoczęła w październiku śledztwo w sprawie miejsca pracy dowódców i reakcji NFL na nie. Po ośmiu miesiącach poszukiwania faktów zespół uważa, że ​​zeznanie Snydera jest niezbędne i ma nadzieję, że będzie dostępny.

READ  Emma Brails o reprezentacji na Alasce, koreańskiej tradycji i upodmiotowieniu młodych kobiet

Jeśli dobrowolnie odmówi, Maloney może zaoferować saponę, aby zmusić go do złożenia zeznań. Obecna debata na temat tego, jakie schrony będą, a jakie nie będą oferowane, odnosi się do próby osiągnięcia kompromisu przez saponę.

W wyniku dochodzenia Maloney w zeszłym tygodniu wprowadził przepisy mające na celu ograniczenie nadużywania nieujawnionych umów i porozumień o zwolnieniu oraz stworzenie nowych zabezpieczeń dla pracowników we wszystkich miejscach pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.