Dartmouth ogłasza śmierć Buddy’ego Teensa ’79

Dzisiaj zmarł Eugeniusz F. „Buddy” Teens, główny trener drużyny Roberta L. Blackman Football Club, urodzony w 1979 roku, po kontuzji w marcu w wypadku rowerowym. Miał 66 lat.

„Nasza rodzina z ogromnym smutkiem informuje, że nasz ukochany trener odszedł spokojnie w otoczeniu rodziny. Niestety, obrażenia, których doznał, okazały się dla niego zbyt trudne do pokonania” – przekazała w oświadczeniu rodzina Teevensa. „Przez całą podróż , byliśmy ciągle wzruszeni.” Myśli, wspomnienia i miłość, które wysłał w swoją stronę. Twoja życzliwość i słowa zachęty nie pozostały niezauważone i zostały bardzo docenione zarówno przez Buddy’ego, jak i naszą rodzinę.

Dodał: „Jesteśmy pewni i odczuliśmy ulgę, że zmarł, wiedząc, ile miał miłości i podziwu”.

„To tragiczna wiadomość dla Dartmouth i całego piłkarskiego świata” – dodał. Prezydent Sian Leah Belloc I Mike’a Harrity’egodyrektor Haldeman Family Athletics and Recreation, – powiedział dziś wieczorem w e-mailu Do społeczności Dartmouth. „Buddy był nie tylko synonimem futbolu w Dartmouth, był także ukochanym trenerem oraz innowacyjnym i inspirującym liderem, który pomógł ukształtować życie pokoleń uczniów”.

„Żona Buddy’ego, Kirsten Teevens, ich dzieci Lindsay i Buddy Jr. oraz ich czwórka wnuków są z nami w naszych myślach i składają nam najgłębsze wyrazy współczucia” – dodali, zauważając, że wieloletni trener piłki nożnej powitał ich w kampusie z ciepłem i entuzjazmem, kiedy umawiali się na spotkania. zostały ogłoszone w zeszłym roku. „Wiemy, że większa sportowa rodzina Dartmouth dołączy do rodziny Teens w żałobie po stracie tego pełnego energii i wizji człowieka”.

Harrity W Tymczasowy trener Sammy McCorkle Dziś wieczorem po treningu zebrałem drużynę piłkarską, aby poinformować ich o śmierci Tevinsa i zapewnić im wsparcie i zasoby, których potrzebują podczas przetwarzania tak druzgocących wiadomości.

Nastolatki W marcu na Florydzie doznał kontuzji, gdy jego rower został uderzony przez pickupa. W aktualnej informacji o jego stanie Kirsten Tevins poinformowała, że ​​po wypadku jej mężowi amputowano prawą nogę, a on także doznał urazu rdzenia kręgowego. Powiedziała, że ​​tego lata przenieśli się do Bostonu, aby kontynuować rehabilitację i być bliżej rodziny i przyjaciół.

READ  Anioły zatrudniają Rona Washingtona jako menadżera

Buddy Teevens ’79 został trzykrotnie uhonorowany tytułem Trenera Roku Nowej Anglii i był również znany ze swoich metod treningowych mających na celu ochronę zawodników przed wstrząsami mózgu.

Tevins został Graczem Roku Ivy League jako rozgrywający w Dartmouth, a później został trenerem, który zdobył najwięcej nagród w programie piłkarskim.

Był również znany w całym kraju ze swoich metod szkoleniowych chroniących zawodników przed wstrząśnieniem mózgu.

Były student historii pracował nad ograniczeniem praktyk pełnego kontaktu, koncentrując się na technologii, co doprowadziło do… Rozwój przenośnego odtwarzacza wirtualnego w Thayer School of Engineering w Dartmouthzautomatyzowany manekin sprzętowy, który był również używany w innych programach uniwersyteckich i drużynach NFL.

„To udowadnia, że ​​możemy zmieniać futbol, ​​czynić go bezpieczniejszym i działać w ramach systemu” – powiedział Chris Nowinski, założyciel Fundacji Concussion Legacy. W 2018 roku powiedział „New York Timesowi”..

Teevens jest także częścią Manning Passing Academy od 25 lat, a podczas obozu w 2018 roku zakończyła rekrutację Callie Brownson do drużyny Dartmouth, gdzie została pierwszą pełnoetatową trenerką I ligi piłkarskiej.

Około miesiąc po incydencie komisarz NFL Roger Goodell wyróżnił Teevensa do draftu do NFL, mówiąc: „Jego wpływ na futbol uniwersytecki i NFL był ogromny. Był pionierem w zwiększaniu bezpieczeństwa naszej gry dzięki innowacjom”. jest liderem w rekrutacji trenerek, z których dwie obecnie trenują w lidze NFL.

A w zeszłym tygodniu Ogłoszono osiem drużyn piłkarskich Ivy League Tej jesieni będą nosić na hełmach naklejkę z jego inicjałami, aby pokazać swoje ciągłe wsparcie dla Teevensa, jego rodziny i społeczności Dartmouth.

Harrity i prezydent Bellock powiedzieli, że drużyna piłkarska zagra w ten weekend tak, jak chciał Teevens, goszcząc Lehigh w sobotę na Memorial Field o 13:30. Przed meczem odbędzie się chwila ciszy, a po jego zakończeniu odbędzie się uroczystość upamiętniająca. Dartmouth planuje także uhonorować swoje dziedzictwo w nadchodzących tygodniach i miesiącach, korzystając z pomocy rodziny Teevens.

READ  Ranking 2022 Tour Championship: aktualizacje na żywo, relacje z golfa, wyniki FedEx Playoffs Cup w rundzie 3

Podczas pobytu w Dartmouth Teevens został wybrany Graczem Roku Ivy League w 1978 roku, kiedy poprowadził drużynę Big Green do tytułu Ivy League. Pisał także o hokeju, pomagając Dartmouth zająć trzecie miejsce w turnieju NCAA w 1979 r. Został wybrany nagrodą Alfreda W. Watsona dla najlepszego sportowca Dartmouth.

Buddy Teevens ’79 został Graczem Roku Ivy League jako rozgrywający, a także był ceniony w hokeju. (Zdjęcie dzięki uprzejmości Dartmouth Athletics)

Główny trener piłki nożnej przez ponad 30 lat, w tym 22 sezony w Dartmouth w Tiffins, po dwóch latach w Maine, po raz pierwszy był trenerem drużyny Big Green w latach 1987-1991, dzieląc się tytułem Ivy League w 1990 r. i wygrywając go od razu w następnym roku.

Po trenowaniu w Tulane i Stanford wrócił do Dartmouth w 2005 roku i poprowadził zespół do tytułu mistrza Ivy League w latach 2015, 2019 i 2021.

Podczas pobytu w Dartmouth Teevens został trzykrotnie uhonorowany tytułem Trenera Roku Nowej Anglii w latach 1990, 2015 i 2019 oraz Trenerem Roku Ivy League w latach 2019 i 2021.

W sumie jego rekord jako trenera Dartmouth to 117-101-2, w tym 83-70-1 w rozgrywkach Ivy League.

Pochodzący z Pembroke w stanie Massachusetts Teens dorastał w sportowej rodzinie z Dartmouth. Jego ojciec, nieżyjący już Eugene F. Teevens II ’52, grał w hokeja w Dartmouth, a jego brat, Sean ’82, grał w piłkę nożną i hokej. Jego siostra Moira ’87 była kapitanem drużyn przełajowych i lekkoatletycznych i jako biegacz zdobyła uznanie w All-Ivy i All-East.

Zachęcamy studentów, wykładowców i pracowników, którzy chcą porozmawiać z doradcą, aby to zrobili. Studenci mogą dzwonić do Centrum Doradztwa pod numer 603-646-9442.

Z wykładowcami i pracownikami można kontaktować się pod adresem Program pomocy dla wydziału/pracownika pod numerem 844-216-8308.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *