Data premiery: Kiedy premiera ostatnich odcinków?

Epicki szał zemsty Ruth Langmore rozpocznie się tej wiosny.

Netflix ogłosił w środę, że druga część OzarkCzwarty i ostatni sezon składający się z siedmiu odcinków zostanie wydany 29 kwietnia, prawie trzy miesiące po upuszczeniu pierwszej części na urządzenie do przesyłania strumieniowego. (Obejrzyj zwiastun ostatniej części odcinków powyżej).

Jak ujawnił niedawno showrunner Chris Mundy dla TVLine, część druga rozpocznie się tam, gdzie zakończył się koniec części pierwszej – z Ruth Julią Garner w Warpath po Brutalne morderstwo jej kuzyna Wyatt. PE podzielił się: „Odbieramy od razu”. „Oszukamy wszystkich, jeśli przejdziemy przez emocjonalne miejsce, w którym się znaleźliśmy [at the end of Episode 7]. „

Ostatnie odcinki przyniosą również rozwiązanie problemu szybkiego wraku samochodu rodziny Byrde, który został naruszony podczas premiery 4. sezonu. Jak wyjaśnił Mundy w styczniu, niejasność dotycząca dokładnego czasu wypadku była celowa.

„W naszym programie cały czas jest uczucie, że wszystko może się zdarzyć w każdej chwili i uwielbiam ten niepokój” – powiedział nam. „Czuliśmy się jak ludzie [watching the Season 4 premiere] Można to pomylić z ułamkiem sekundy, ale wtedy, gdy plik [action cuts immediately] Do Meksyku zdali sobie z tego sprawę [it was a flash-forward]. Ale nie chcieliśmy dla nich robić więcej obliczeń”.

READ  Jon Hamm jest archaniołem cierpiącym na amnezję, który zaginął w Soho w zwiastunie Good Omens S2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *