Davant Adams z Raiders otrzymał zadanie ASSAULT, aby popchnąć bocznego fotografa

Policja w Kansas City publicznie zidentyfikowała niezależnego dziennikarza popchniętego przez Davante Adamsa na uboczu Arrowhead Stadium w poniedziałek wieczorem.

Niezależny fotograf i fotograf Ryan Zipley pracował z Monday Night Football ESPN podczas meczu Raiders-Chiefs, kiedy został popchnięty przez sfrustrowanego Adamsa i ostatecznie trafił do szpitala. Zipley złożył skargę we wtorek, twierdząc, że w wyniku upadku miał udar, ból głowy i prawdopodobnie niewielki wstrząs mózgu.

Rzecznik policji powiedział DailyMail.com, że Adams został oskarżony o wykroczenie w środę w związku z incydentem. Wykroczenia związane z napaścią mogą być karane w Missouri Kara pozbawienia wolności do 15 dni i grzywna do 750 USD.

Tożsamość Zipleya nie została zidentyfikowana do środy, kiedy policja ujawniła zarzuty przeciwko Adamsowi.

Adams, drugi najlepiej opłacany odbiorca w NFL, z 28,2 milionami dolarów w sezonie 2022, zjeżdżał z boiska w poniedziałek wieczorem po niepowodzeniu ostatniej jazdy Raiders, co dało The Chiefs dramatyczne zwycięstwo 30:29. Kiedy wyraźnie sfrustrowany Adams zbliżył się do tunelu, Zeppelin przeciął All Pro Road.

W tym czasie Adams, który ma 6 stóp-1, 215 funtów, pchnął Zepleya i obserwował, jak potyka się w tę iz powrotem po ziemi. Ochrona ostatecznie pomogła Zipley wstać, gdy Adams przypadkowo wszedł do tunelu Arrowhead Stadium.

Nagrania z wypadku nie pokazują wyraźnie Zeppelina, ale wydaje się, że był widziany w tle innych zdjęć z gry, w tym jednego ze zdjęć prezydenta Travisa Kelseya, na którym świętuje podwozie.

Adams popchnął niezależnego dziennikarza Ryana Zipleya (zakreślił), na tym zdjęciu Travisa Kelseya świętującego lądowanie w poniedziałek wieczorem w Kansas City. Zeppelin jest widoczny w tle w brązowych spodniach i ekwipunku w rękach

Josh McDaniels: Jako osoba, [Adams is] Wspaniały człowiek.  Wiem, że to była niefortunna sytuacja.

Josh McDaniels: Jako osoba, [Adams is] Wspaniały człowiek. Wiem, że to była niefortunna sytuacja.

Adams, drugi najlepiej opłacany odbiorca w NFL, z 28,2 milionami dolarów w sezonie 2022, zjeżdżał z boiska w poniedziałek wieczorem po niepowodzeniu ostatniej jazdy Raiders, co dało The Chiefs dramatyczne zwycięstwo 30:29.  Z wyraźnie sfrustrowanym Adamsem zbliżającym się do tunelu, Ryan Zipley przekroczył ścieżkę All Pro i natychmiast popchnął na ziemię

Adams, drugi najlepiej opłacany odbiorca w NFL, z 28,2 milionami dolarów w sezonie 2022, zjeżdżał z boiska w poniedziałek wieczorem po niepowodzeniu ostatniej jazdy Raiders, co dało The Chiefs dramatyczne zwycięstwo 30:29. Z wyraźnie sfrustrowanym Adamsem zbliżającym się do tunelu, Ryan Zipley przekroczył ścieżkę All Pro i natychmiast popchnął na ziemię

Gdy Adamsowi grozi zawieszenie za zepchnięcie Zeppelly’ego po poniedziałkowej porażce z Chiefs, jego trener rzucił się do obrony we wtorek, nazywając odbiornik All-Pro „świetnym facetem”.

„Wspieram Davante całym sercem jako istota ludzka” – powiedział McDaniels dziennikarzom we wtorek. Jako osoba jest wspaniałym facetem. Wiem, że to była niefortunna sytuacja. Oczywiście nie chcemy, żeby któryś z naszych chłopaków robił coś takiego. Ponieważ on to wie. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ale znam tę osobę. Nie sądzę, żeby z jego strony krył się za tym jakiś zamiar.

McDaniels, w swoim pierwszym roku jako główny trener Najeźdźców, przyznał, że drużyna zastosuje się do każdej kary nałożonej przez biuro komisarza Rogera Goodella.

’ale cokolwiek [the NFL] Pytając nas, czego od nas potrzebują, oczywiście spełnimy. Ale trochę czekamy i widzimy [situation in terms of discipline] w tym momencie.

Liga również analizuje incydent i według Toma Pellisero z NFL Network istnieje możliwość zawieszenia. Kolega z drużyny Pellicero, Mike Garavulo z NFL Network, zasugerował, że „to brzmi jak coś więcej niż tylko grzywna”.

Oczekuje się, że NFL orzeka w tej sprawie na początku tego tygodnia. Adams, długoletnia gwiazda Green Bay Packers przed tym sezonem, nie miał problemu z NFL.

Raport policyjny został przesłany do DailyMail.com we wtorek.

READ  Roger Federer ma nadzieję rzucić tenisa w deblu obok Rafaela Nadala | Roger Federer

Przeczytałem relację policyjną: „Ofiara jest fotografem Chiefs/Raiders”. Pod koniec meczu został zepchnięty na ziemię, powodując kontuzję. Zorganizował prywatny transport do szpitala na leczenie, po czym wezwał policję.

Początkowo uważa się, że obrażenia nie zagrażają życiu. Incydent zostanie zbadany przez śledczych w naszej jednostce szturmowej, którzy po zakończeniu będą koordynować z prokuratorem generalnym miasta lub stanu w celu ustalenia wszelkich stosownych opłat.

Zdumieni widzowie obserwują, jak pracownik poboczny pada na trawę pod koniec poniedziałkowego meczu

Nawet fani Raiders nie mogli powstrzymać się od okazania współczucia facetowi, który został popchnięty

Zdumieni widzowie obserwowali, jak Ryan Zeppelly pada na trawę pod koniec poniedziałkowego meczu

Adams twierdził, że

Adams twierdził, że „natychmiast wpadł w panikę” po popchnięciu człowieka znanego jako Ryan Zipley

Adams przeprosił media po meczu.

„ Skoczył przede mną, gdy schodził z pola,” powiedział Adams. Tak jakby mu zapłaciłem. Skończył na ziemi. Chcę go za to przeprosić. To była tylko frustracja zmieszana z nim, gdy biegł przede mną.

Nie powinienem był odpowiadać w ten sposób, ale tak odpowiedziałem. Chcę go za to przeprosić.

Adams przeprosił również na Twitterze.

„Przepraszam faceta, którego popchnąłem po meczu” – napisał na Twitterze. Jestem oczywiście bardzo sfrustrowany sposobem, w jaki zakończył się mecz, a kiedy wybiegł przede mną (sic!), kiedy wyszedłem, to była moja reakcja i natychmiast przestraszyłem się. To nie ja… przepraszam stary, mam nadzieję, że to widzisz.

Ale nie wszyscy kupowali przeprosiny od Adamsa, który wtedy nie wydawał się zaniepokojony. Jedna z odpowiedzi na Twitterze brzmiała: „Zaraz potem poczułem się źle, ale zostawiłem to, jakby nic nie znaczyło”.

Inny powiedział: przeprosiny za śmieci w mediach społecznościowych. To dlatego, że starasz się nie wyglądać źle dla mas. Za późno. Zepchnąłem na dół kogoś, kto próbował tam pracować. Myślę, że kiedy mam zły dzień, powinienem zepchnąć przechodzących przede mną baristów, a potem wysłać SMS-a przepraszam na Twitterze.

READ  USMNT walczy z Anglią do bezbramkowego remisu w meczu Pucharu Świata

Inny wyznawca napisał: „Jeśli od razu wpadłeś w panikę, dlaczego mu nie pomogłeś i od razu nie przeprosiłeś? Przesuwasz tuż obok niego ruchem nadgarstka jak koleś z WTH. Możesz dalej pracować nad tą pokorą. Uwaga: w każdej chwili możesz znaleźć tego gościa i bezpośrednio go przeprosić.

Adams został w marcu zabrany do Las Vegas, gdzie ponownie spotkał się ze swoim kolegą z college’u, Derekiem Carrem, i podpisał pięcioletni kontrakt o wartości 141,2 miliona dolarów z Raiders.

Dwukrotny All-Pro ma 29 przyjęć i pięć przyłożeń w pięciu meczach, ale Raiders zawiedli 1-4 w ciągu roku.

The Conquerors pozyskali od tego czasu weterana bramkarza Alberta Wilsona, podczas gdy Adams czeka na ligową karę.

Wielu fanów nie było pod wrażeniem przeprosin Adamsa na Twitterze

Wielu fanów nie było pod wrażeniem przeprosin Adamsa na Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.