Dead Island 2 wreszcie pokazuje nową rozgrywkę po ośmiu latach

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Dead Island 2 wreszcie nadchodzi po dekadzie piekła rozwoju

obrazek: głębokie srebro

Osiem lat później martwa wyspa 2 Wrócił triumfalnie na Gamescom. Uwięziony Zombie RPG zawierał fajny nowy zwiastun CGI i rolkę pełną postaci niszczących zombie, takich jak Gallagher, jadący do miasta na platformie gnijących arbuzów. Zostanie wydany 3 lutego 2023 roku, około rok później Świetna makabryczna gra RPG z zombie z 2022 r. jesteś gotowy?

martwa wyspa 2Zobacz najnowszy zwiastun Jacoba, jednego z sześciu grywalnych zabójców zombie. Według twórców gry, te postacie są „większe niż życie” z „unikalnym” dialogiem, który prezentuje „łagodny” i „bezczelny” ton gry. Zawiera również kampanię w trybie współpracy, większą mapę i bardziej złożony system rozczłonkowania niż jego poprzednicy. Ale gdybyś zapytał mnie, co odróżnia Cursed Project od innych gier o zombie poza słonecznym show Venice Beach, nie miałbym o tym pojęcia.

nie mam pojęcia czy martwa wyspa 2 Wszystko byłoby w porządku iw tym momencie wydaje się, że jest to prawie nie na temat. Wykroczyła poza szczegóły podgatunków, aby stać się czystą sceną branży gier wideo, taką jak Książę Nukem na zawsze I garść innych projektów, które narodziły się w pewnej epoce i przeszły przez lata z jednego piekła rozwoju do drugiego.

Gra była notorycznie ujawniana Powrót na E3 2014 Z trailerem CGI, który pokazuje mężczyznę biegnącego nieprzytomnego, podczas gdy wszyscy za nim są zjadani żywcem przez zombie. Następnie następuje krótka prezentacja rozgrywki Na Gamescom tego lata Który w zasadzie pokazał to, co widzieliśmy dzisiaj, choć z mniej pięknym wyglądem. Wtedy gra zniknęła. Oryginalny zwiastun został obejrzany na YouTube ponad 24 miliony razy. Najważniejszy komentarz z ponad 50 000 polubień brzmi: „Miałem 12 lat, kiedy ukazał się ten zwiastun. Mam teraz 43 lata”. To było trzy lata temu.

pierwszy wyspa śmierci w 2011 Wykonane przez Techland. Polskie studio miało zrobić sequel, ale ostatecznie stworzyło grę zombie parkour gasnące światło Chociaż to. Następnie zaangażował się Yager Development. W 2015 roku wydawca Deep Silver upuścił plik Operacje specjalne: Linia studio ze względu na sprzeczne wizje i zrekrutował Sumo Digital w Wielkiej Brytanii. To też nie zadziałało. Do 2019 roku firma macierzysta THQ Nordic (obecnie jeden z wielu frontów Embracer) ogłosiła, że ​​Dambuster Studios ukończy grę w jednym z wewnętrznych studiów Deep Silver podczas tworzenia nowej wersji alfa. Rozpoczął się wyciek online.

I oto jesteśmy. światło śmierci 2 Został wydany w lutym i był… w porządku. czy martwa wyspa 2 Lepiej, gorzej, albo po prostu kolejny gruby festiwal hakerów, z pewnością zostanie zapamiętany, ponieważ ta gra, której nie pozwolili umrzeć.

READ  USB-C będzie obowiązkowy dla telefonów sprzedawanych w UE do jesieni 2024 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.