Deshaun Watson: rozgrywający Cleveland Browns zawieszony na sześć meczów, według ESPN, powołując się na anonimowe źródło

ESPN poinformowała w poniedziałek, że emerytowana sędzia federalna i niezależna specjalistka ds. dyscypliny, Sue L. Robinson, wydała orzeczenie.

CNN zwróciło się do NFL, NFLPA i Browns o komentarz.

Robinson usłyszał o sprawie Watsona pod koniec czerwca i został powołany wspólnie przez National Football League i National Football League Players Association (NFLPA) na podstawie układu zbiorowego pracy (CBA).

Każda ze stron może teraz odwołać się na piśmie do komisarza NFL Rogera Goodella w ciągu trzech dni roboczych, według NFL. Goodell lub osoba przez niego wyznaczona wyda „pisemne rozstrzygnięcie, które stanowi kompletne, ostateczne i kompletne rozwiązanie sporu i będzie wiążące dla gracza” zgodnie z CBA.

W niedzielę wieczorem NFLPA i Watson wydały wspólne oświadczenie, w którym stwierdziły, że nie będą się odwoływać, niezależnie od decyzji, i proszą NFL o zrobienie tego samego.

Watson nie grał w zeszłym sezonie, kiedy był członkiem Houston Texans z powodu dochodzenia w sprawie zarzutów o niewłaściwe zachowanie, w tym napaść seksualną i molestowanie z udziałem ponad dwóch tuzinów kobiet.

Watson, który handlował z Brownem w marcu, wielokrotnie zaprzeczał zarzutom przeciwko niemu.

W czerwcu Watson rozstrzygnęła 20 z 24 pozwów wniesionych przez kobiety za niewłaściwe postępowanie, według adwokatów 24 oskarżonych.

W lipcu 30 kobiet, które „złożyły lub zamierzają wnieść pozew” przeciwko Houston Texan Organization w związku z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne przeciwko Watsonowi, rozwiązały swoje zarzuty, zgodnie z oświadczeniem adwokata powoda Tony’ego Busby’ego i oświadczeniem wydanym przez Houston Texans Estate.

READ  „To wspaniałe uczucie”, mówi Perez, po tym jak pierwszy Meksykanin został pierwszym graczem w historii Formuły 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.