Devilate Dune Sound Bar z 17 głośnikami i kulką

Urządzenie audio Devialet Dione

zdjęcie: Zbaczać

Zbaczać Wtorek ogłosił swój pierwszy uniwersalny soundbar do telewizora –Unikalna konstrukcja zapewnia optymalną jakość dźwięku bez względu na miejsce instalacji.

Devialet Dione obiecuje uwolnić użytkowników od konieczności ustawiania głośników satelitarnych w pokoju lub próby ukrycia dedykowanego głośnika niskotonowego, wykorzystując osiem neodymowych subwooferów i dziewięć pełnozakresowych głośników wysokotonowych wciśniętych w stosunkowo smukły 3-calowy głośnik wysokotonowy długi plik. jaJest przeznaczony do instalacji pod telewizorem i emitowania dźwięku z przodu pomieszczenia do tyłu.

Zbaczać Może nie jest to powszechnie znane nazwisko, ale tak jest Udało mi się uzyskać aprobatę hardcore Miłośnicy audio od 15 lat z drogie głośniki A słuchawki Ta przechwałka Świetny dźwięk o wysokiej wierności.

Podobnie jak bezprzewodowe głośniki i słuchawki Devialeta, nowy Dione nie jest tani. Ci, którzy chcą złożyć zamówienie w przedsprzedaży już dziś (lub kupić osobiście u dealera Devialet w kwietniu), mogą spodziewać się wydania nieco ponad 2600 USD (1990 GBP). To prawie 1000 USD droższe niż Premium Sony HT-A7000 7.1.2-kanałowy dźwięk Dolby Atmosr, co samo w sobie było kosztowną opcją w listopadzie. ale jak Podobały nam się poprzednie oferty firmyto może być warte marnowania.

Dione oferuje wiele innych funkcji, które obiecują par excellence Wciągające wrażenia dźwiękowe. Funkcja o nazwie SPACE skaluje dowolną zawartość do kanałów audio Devialet Dione 5.1.2, tworząc zamknięty efekt przestrzenny, podczas gdy Advanced Dimension Experience (ADE) to „nowa technologia cyfrowego przetwarzania sygnału, która wykorzystuje kształtowanie wiązki w celu zwiększenia immersji 3D iFirma poinformowała w komunikacie prasowym.

Zbliżenie paska dźwiękowego Devialet Dione

Wpatruj się w kulę przez długi czas, a ona będzie wpatrywać się prosto w ciebie.
zdjęcie: Zbaczać

Każdy, kto przetestował prawdziwy zestaw głośników surround w porównaniu z Głośnik typu „wszystko w jednym” wie, że Chociaż te alternatywy robią imponującą robotę, nakłaniając mózg do słyszenia otaczających go dźwięków, doświadczenie nie jest równe. Flub wielu użytkowników może być wystarczająco dobrych,Zwłaszcza, że ​​instalacja Devialet Dion jest Łatwo. On ona Nie są wymagane żadne kable Ukryty w całym pomieszczeniu lub skierowany przez ściany. Dione można umieścić w centrum rozrywki pod telewizorem naściennym lub zainstalować bezpośrednio na tej samej ścianie. wybitny piłka w jej centrum Obraca się, aby skierować dźwięk w inny sposób kierunekpodczas gdy wbudowany żyroskop umożliwia soundbarowi automatyczne wykrywanie swojej pozycji i optymalizację sygnału wyjściowego za pomocą wspomnianej technologii kształtowania wiązki ADE.

za pomocą aplikacji mobilnej, Devialet Dione można skalibrować do dowolnej wielkości pomieszczenia i oferuje cztery różne tryby słuchania w zależności od zużywanej zawartości. Tryby Film i Lokalizacja zapewniają konwersję dźwięku stereo na dźwięk przestrzenny, Audio poprawia czystość dźwięków podczas oglądania wiadomości lub słuchania podcastów, a tryb muzyczny wyłącza wszystkie efekty dostosowywania, zapewniając prawdziwe wrażenia odsłuchowe stereo. Łączność obejmuje HDMI 2.1 eARC z CEC (Consumer Electronics Control), łącze optyczne i Apple AirPlay 2, Spotify Connect, Wi-Fi UPnP, Bluetooth 5.0.

READ  Moją ulubioną rzeczą w Steam Decku jest jego ultraprzenośna torba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.