Disney wysyła przebojowy film do kin po ogromnym sukcesie transmisji

Disney ma jeszcze jeden mrożonyRozmiar trafił w jego ręce, tym razem w postaci magicznej rodziny Madrigal. zaklęty To był skromny sukces, kiedy trafił do kin w listopadzie zeszłego roku, ale jego debiut Disney+ w Wigilię wywindował jego popularność na nowe wyżyny. Film animowany Dogrywanie wszystkich innych filmów w każdej usłudze przesyłania strumieniowegoJej muzyka podbija listy przebojów Billboardu, dając rodzinom na całym świecie nową obsesję. Z całym tym ogromnym sukcesem Disney rozdaje zaklęty Kolejne ujęcie na dużym ekranie.

We wtorek Disney ogłosił, że zostanie ponownie wydany zaklęty w teatrach. Disney nie podał żadnych oficjalnych informacji o tym, które kina będą pokazywane zaklęty Kiedy wróci w tym tygodniu, wygląda na to, że będzie sporo chętnych do działania. To ponowne wydanie podąża śladami innych popularnych filmów, takich jak Trucizna: Niech nastąpi masakraktóry powrócił na duży ekran w styczniu.

zaklęty Został niedawno nominowany do trzech Oscarów, w tym za najlepszy film animowany, co mogło wpłynąć na decyzję o przywróceniu go do kin. Warto również zauważyć, że od momentu wysłania zmienia kolor na czerwony Dla Disney+ Disney nie ma nawet premiery kinowej Doktor Strange w wieloświecie Maddens w maju. zaklęty Pomoże to wypełnić puste miejsce.

zaklęty Opowiada historię młodej Kolumbijki o imieniu Mirabelle, która jest częścią magicznej rodziny Madrigal. Wszyscy w jej rodzinie otrzymują specjalny „prezent”, gdy są młodzi, ale Mirabel nigdy go nie otrzymuje, co prowadzi ją do kwestionowania swojego miejsca w dziedzictwie Madrigal. Film wyreżyserowali Bush i Byron Howard, a współreżyserem była Charisse Castro Smith. Scenariusz napisali Bush i Castro Smith. Lin-Manuel Miranda, twórca Hamilton, pomógł stworzyć historię zaklęty Napisał nową muzykę do filmu.

Odnoszący sukcesy filmowe gwiazdy Stephanie Beatriz, Maria Cecilia Botero, John Leguizamo, Jessica Darrow, Diane Guerrero, Angie Cepeda, Wilmer Valderrama, Carolina Gitan, Mauro Castillo, Adassa, Renzi Velez i Ravi Cabot Conyers.

READ  Były menedżer biznesowy próbuje obsłużyć „zaginionego” Kanye Westa pozwem

Zamierzasz sprawdzić? zaklęty Na dużym ekranie, kiedy wróci w tym tygodniu? Daj nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *