Dobry Doktor zakończy się sezonem 7 w ABC – Deadline

Nadchodzący siódmy sezon ABC Dobry lekarz W ostatnim rozdziale dramatu medycznego wystąpi Freddie Highmore, a jego producentem wykonawczym będzie Freddie Highmore.

dobry lekarz, Wyprodukowany przez Sony Pictures Television i ABC Signature to drugi długo emitowany serial ABC, który zakończył ten sezon, dołączając do… Stacja 19oraz najnowsze seriale, które zostały wyemitowane w sezonie 2017–2018 i zakończą się nadchodzącym siódmym sezonem, a także Stacja 19 I „CBS” Młody Sheldon, SWAT I Zespół fok.

Prezenterka składu ABC w poniedziałek, Dobry lekarz W zeszłym sezonie serial o godzinie 22:00 wśród dorosłych w wieku 18–49 lat zajął pierwsze miejsce wśród seriali rozrywkowych emitowanych o godzinie 22:00. Po sześciu sezonach o 22:00 w poniedziałki serial prowadzony przez showrunnerów Liz Friedman i Davida Shore’a – z których ten ostatni stworzył go w oparciu o format Corrie – przenosi się na wtorki o 22:00. Powyżej możecie obejrzeć zwiastun finałowego sezonu, którego premiera odbędzie się 20 lutego, a poniżej możecie zapoznać się z główną grafiką.

„Dzięki kierownictwu twórczemu Davida Shore’a i Liz Friedman oraz występowi Freddiego Highmore’a Dobry lekarz „Urzekł widzów, którzy głęboko nawiązali kontakt z doktorem Seanem Murphym i personelem szpitala San Jose St. Bonaventure” – powiedział Craig Erwich, prezes Disney Television Group. „Przygotowując się do zakończenia tej ukochanej historii, nie możemy wyrazić słowami naszej wdzięczności dla niesamowitej obsady i ekipy oraz naszych partnerów z Sony i ABC Signature za trwały wpływ, jaki wywarli”.

Znacznie więcej niż typowy dramat medyczny, Dobry lekarzZałożenia serialu podkreślają jego główną postać, młodego autystycznego lekarza Shauna Murphy'ego, dlatego znalezienie odpowiedniego aktora do tej roli było kluczową decyzją dla sukcesu serialu. Landing Highmore był dla producentów tak ważny, że zgodzili się na jego warunek skrócenia 18-odcinkowych sezonów. (Dobry lekarz Skończyło się również na wyprodukowaniu dwóch sezonów po 20–22 odcinków.)

READ  „Niebezpieczne”, gwiazda Beverly Hills 90210 Dennis Dawes nie żyje w wieku 64 lat

Oprócz Richarda Schiffa, który gra mentora Seana, doktora Grassmana, Highmore jest jedynym Dobry lekarz Członek obsady, który będzie obecny w serialu regularnie przez całe siedem sezonów. Sezon 7 jest obecnie w fazie produkcji w Vancouver w Shore Z Prods. Producentem wykonawczym jest Erin Gunn, obok Schura, Friedmana i Highmore'a.

„Granie doktora Shauna Murphy’ego było ogromnym przywilejem i jednym z najwspanialszych i najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w moim życiu” – powiedział Highmore. „Zawsze będę wdzięczny Davidowi, Liz i Erin, a także utalentowanej i wspaniałej obsadzie, scenarzystom i ekipie, dzięki którym ten serial mógł powstać. Dzięki głębokiej trosce o nas tutaj. Dziękuję Sony i ABC oraz wszystkim, którzy oglądają o godz. do domu Z wyrazami miłości z Vancouver… Tequila, statystyki!

Przez sześć sezonów Dobry lekarz Poruszał się po złożonym świecie doktora Seana Murphy'ego oraz przeszkodach, triumfach i kamieniach milowych, przed którymi staje jego bohater, a także jego koledzy w dynamicznym świecie medycyny.

Oprócz Highmore i Schiff w głównej obsadzie siódmego sezonu występują także Fiona Gubelman jako dr Morgan Reznick, Will Yun Lee jako dr Alex Park, Christina Chang jako dr Audrey Lim, Paige Sbarra jako Lea DeLallo i Priya Samone Henderson jako dr . Jordan Allen i Noah Galvin jako doktor Asher Wolk.

Ponadto oryginalny członek obsady, Chukwu Modu, który regularnie powracał w połowie poprzedniego sezonu, ponownie wcielając się w rolę doktora Jareda Callowa, otrzymał awans do regularnej obsady serialu.

Prawdopodobnie będą jeszcze inni Dobry lekarz Ulubieniec fanów, który pojawi się w ostatnim rozdziale programu.

Dobry lekarz „To była jedyna w życiu szansa, ale czas się pożegnać” – powiedzieli Schorr, Friedman i Gunn. „Jesteśmy niesamowicie dumni z pracy, którą wykonaliśmy i misji, której mamy zaszczyt być częścią. Nie możemy się doczekać, aby dać naszym niesamowitym fanom, naprawdę niezwykłemu Freddiemu Highmore’owi, reszcie naszej utalentowanej obsady (i przyjaciołom) ) i najlepszą ekipę w branży, finał serialu, na który wszyscy zasługujecie. Dziękuję, Sony. Dziękuję ABC. Dziękuję wszystkim.

READ  Brighton & Hove News » O „Długim serze” z mokrą nogą w Brighton

To oznacza koniec Dobry lekarz franczyzy, ponieważ ABC niedawno zdecydowało się nie kontynuować proponowanego spinoffu, Dobry prawnikktóry został wprowadzony jako pilotażowy odcinek dramatu medycznego w zeszłym sezonie.

Dobry lekarz Wyprodukowany przez Sony Pictures Television i ABC Signature, część Disney Television Studios. Daniel Dae Kim, Thomas L. Moran, David Hoselton, Peter Blake, Jessica Grassle, Garrett Lerner, Mike Listo, Sean Williamson, David Kim i Sebastian Lee są także producentami wykonawczymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *