Doctor Who prezentuje nową piosenkę przewodnią, nową TARDIS i nowy zwiastun w ramach swojej pierwszej świątecznej audycji specjalnej

Dziś jest wspaniały dzień dla Doktor Kto Fani, podobnie jak serial – obecnie znajdujący się w luce pomiędzy Trzynastym Doktorem Jodie Whittaker a Przyszedł Nkoti 15-ty, powracając na kilka odcinków do starego, dobrego Davida Tennanta – wypuszczając pierwszy z trzech programów specjalnych mających na celu wypełnienie luki. Fani już analizują i filtrują wszystkie momenty komediowe, oddzwonienia i potyczki – z fragmentami okrzyków w „The Star Beast”, w którym Tennant ponownie spotyka się ze swoją dawną przyjaciółką Catherine Tate po raz pierwszy od 2010 roku. Ale franczyza sam udostępnił także kilka zwiastunów. Nowe funkcje, aby uczcić tę chwilę, która zbiega się w sumie z 60. rocznicą serii, obejmują publikację wideo przedstawiającego nową piosenkę przewodnią serialu i sekwencję tytułową, a także zapowiedź zwiastuna filmu Tennant i Tate. następny film. Przygoda.

Nowa sekwencja tytułów Doctor Who! | Doktor Kto

I chociaż moglibyśmy, w mniej dobroczynnym nastroju, zasugerować, że nowa sekwencja tytułowa składa się prawie wyłącznie z materiału filmowego przedstawiającego TARDIS przelatującą przez resztki kosmicznych portali z każdego filmu Marvel Cinematic Universe, jako rodzaj luźnego hołdu złożonego filmom Disneya. Nowa rola w globalnej premierze serii, nowa wersja klasycznej piosenki brzmi bardzo dobrze/odpowiednio epicko. (W sekwencji tytułowej uprzejmie przypisuje się Patowi Millowi i Dave’owi Gibbonsowi, którzy w 1980 r Doktor Kto Odcinek będący adaptacją komiksu.)

Tymczasem zwiastun kolejnego odcinka specjalnego „Wild Blue Yonder” jest bardzo krótki, choć wskazuje, że następna wycieczka w ramach trasy nostalgicznej odbędzie się Doktor KtoAspekt „Horror TV dla dzieci” w „Horror TV dla dzieci”, aż do niektórych planów zdjęciowych, które wyglądają na wyraźnie uniesione obcy. (Albo przynajmniej jeden z wielu Doktor Kto Pierścienie, które się urwały obcy Przez lata, nawet jeśli budowniczowie show Posiada Mam szansę się popisać do późna Nowy zestaw TARDIS.) Wydarzenie będzie transmitowane 2 grudnia na Disney+, a trzecia część pojawi się 9 grudnia. (Następnie Jatoa przejmuje zadanie ze swoim zespołem król Pierwszy odcinek w Boże Narodzenie.)

Następnym razem | Dziki Błękit Tam | Doktor Kto

READ  DoorDash, DunKings, Beyoncé i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *