Dodgersi przejmują Trace Thompson od Tygrysów

W poniedziałek Dodgersi dodali trochę zewnętrznej głębi, ogłaszając porozumienie z Tamilskimi Tygrysami w sprawie wysłania umowy Tracee Thompson do Los Angeles w zamian za względy pieniężne. To będzie drugie zadanie dla 31-latka w Los Angeles.

Thompson nie był na liście 40 piłkarzy Detroit, ponieważ miesiąc temu podpisał pomniejszy kontrakt ligowy. Nie zastąpi od razu 40-osobowego miejsca z Los Angeles, chociaż Dodgers prawdopodobnie doda go do klubu wielkiej ligi w ciągu najbliższych kilku dni. Ken Rosenthal z Athletic poinformował dziś rano, że LA też jest w wędkarstwie Dla gracza uderzającego w prawo po piętach Wyśmiewane zwierzaki Wycieczka do listy rannych. Wygląda na to, że Thompson dostanie swoją pierwszą szansę w tej roli.

Były wybór drugiej rundy dla White Sox, Thompson pojawił się w części sześciu głównych sezonów ligowych. Obejmowało to bieganie w latach 2016-2017 w kolorze niebieskim Dodgera, gdzie klub zdegradował go z Chicago w rozesłanej umowie z trzema drużynami Todd Fraser Od Cincinnati do Sox. Thompson zaliczył 107 występów w Los Angeles w ciągu tych dwóch sezonów, najwięcej, jak w każdym z pięciu klubów MLB, do których był przystosowany.

Obejmuje to sześć meczów, które rozegrał z rywalem dywizji Padres w tym sezonie. Thompson nie produkował kawy podczas tej filiżanki kawy w San Diego, ale idealnie skomponował się na najwyższym poziomie dla Palace w 2022 roku. Wśród najlepszych filii San Diego i Detroit zgromadził pasmo 0,305/.365/.721 i zniszczył 17 home runów w 41 meczach. Thompson wykonał 28,2% swoich występów na tablicy Triple-A, ale jego ogromny wpływ z perspektywy władzy wystarczył, aby przekonać recepcję Dodgersów, by sprowadzili go z powrotem.

Swingujące i nieudane obawy były podobnym problemem dla Thompsona na poziomie głównej ligi. Zagrał 28,6% ze swoich 640 występów na swojej tablicy kariery w drodze do passy 0,205/0,280/0,397. Pokonał 26 Homera i przeniósł się do 11 bazy, ale niskie liczby w bazie sprawiły, że w ostatnich latach bardziej zbliżał się do pozycji kaskadera. Nic dziwnego, że Thompson radził sobie lepiej, gdy miał przewagę plutonu nad tymi samymi ramionami, ale jego passa 0,218 / 0,283 / 0,445 przeciwko Southern Paws jest wciąż nieco poniżej średniej.

READ  Emonie Bates opuszcza męską drużynę koszykówki Memphis, aby wejść na portal transferowy

Thompson byłby tymczasową opcją, podczas gdy Bates wyzdrowieje, co nie jest zaskakujące, co organizacja powinna podjąć. Rosenthal napisał dziś rano, że zespół nie zamierza rozdawać wybitnych młodych talentów w żadnej transakcji, argumentując, że mogą zrobić większy zwrot, jeśli dodadzą wpływ bliżej terminu handlowego, jeśli Betts przegapią dłuższy okres czasu.

Juan Toribio z MLB.com Po raz pierwszy poinformowałem, że Dodgersi byli bliscy zawarcia umowy dotyczącej lądowania Thompsona. Jorge Castillo z Los Angeles Times Potwierdzono, że istnieje umowa, podczas gdy Cody Stavenhagen z Athletic Wspomniałem po raz pierwszy, że tygrysy dostaną w zamian gotówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.