Dragon Age: Dreadwolf to kolejna gra Dragon Age

BioWare ogłosiło kolejną grę, Dragon Age z powrotem w 2018 rokuW czwartek ujawniła swoje imię: Dragon Age: Dred Wolf.

według Post na blogu BioWareSolas, w Dragon Age: Inkwizycja, jest nominalnym Dread Wolf i antagonistą gry. Wzywając Solas, BioWare mówi: „niewątpliwie sugeruje nieskończony wachlarz możliwości dotyczących tego, gdzie mogą się potoczyć rzeczy”. Post mówi:

Niektórzy twierdzą, że może być starożytnym bóstwem dżinem, ale niektórzy twierdzą, że nie. Inni mówią, że jest zdrajcą własnych ludzi… albo zbawicielem, który teraz próbuje ich ocalić kosztem waszego świata. Jego motywy są niejasne, a jego taktyka czasami wątpliwa, co przyniosło mu reputację bóstwa zbuntowanego – mrocznego i niebezpiecznego gracza.

Jak wskazuje BioWare, to Gig back postać Jednak podczas ogłoszenia gry w 2018 roku mówi się, że gra nie będzie wymagała aktualnej wiedzy o serii dla nowych graczy, którzy chcą w nią wskoczyć. BioWare pisze w poście, że udostępni więcej szczegółów na temat gry „pod koniec tego roku”.

Wydawcy Electronic Arts i BioWare nie podali daty premiery ani platform dla Dragon Age: Dred Wolf. Od czasu pierwszego ujawnienia czwartej głównej gry Dragon Age, BioWare zostało wydane grafika koncepcyjna projektu oraz Krótki zwiastun wideo. Dragon Age: Dred Wolf on jest Mówi się, że jest to gra dla jednego graczaz planowanym obniżeniem wersji komponentu dla wielu graczy na wczesnym etapie tworzenia.

READ  Wykres jaj Pokemon Go 12 km, kwiecień 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.