„Dream Journal” Jonathana Majorsa upuszczony przez skauta – IndieWire

Searchlight Pictures wypuściło „Magazine Dreams” z Jonathanem Majorsem w roli głównej i zwróciło prawa do filmu twórcom, którzy zamierzają odkupić go na otwartym rynku, potwierdziło IndieWire.

Searchlight nabył film na zeszłorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance i miał premierę w sezonie nagród, ale wycofał go z kalendarza premier po aresztowaniu Majorsa 25 marca pod zarzutem napaści i molestowania, około miesiąc po przejęciu Magazine Dreams.

Majors został skazany w zeszłym miesiącu za napaść, co skłoniło Disneya do zwolnienia go z obowiązków Kanga w Marvel Cinematic Universe. W tamtym czasie THR poinformowało, że jest mało prawdopodobne, aby „Magazine Dreams” został wydany przez Searchlight, nawet bezpośrednio za pośrednictwem transmisji strumieniowej w Hulu. Zamiast jednak czekać na półce, film ma szansę ujrzeć światło dzienne gdzie indziej, jeśli twórcy znajdą zainteresowanego nabywcę.

Madeline Voyles jako Alfie w 20th Century Studios

Skaut nie miał komentarza.

Wyrok Majorsa ma zostać wydany 6 lutego, a aktorowi z „Creeda III” grozi do roku więzienia.

Majors powiedział w niedawnym wywiadzie dla ABC News, że był „całkowicie zszokowany” wyrokiem skazującym, utrzymując jednocześnie, że jest niewinny, i stwierdził, że „nie ma wątpliwości”, że nie spowodował obrażeń swojej byłej dziewczyny Grace Jabbari.

Majors został aresztowany 25 marca pod zarzutem napaści, uduszenia i molestowania. Rozprawa została odroczona do listopada. 33-letnia Jabbari została w marcu zabrana do szpitala po „lekkich obrażeniach głowy i szyi”.

„Magazine Dreams” wyreżyserował i napisał Elijah Bynum, a Majors wciela się w niezdarnego społecznie i izolowanego kulturystę-amatora, który marzy o sławie w zawodowych zawodach w podnoszeniu ciężarów. Film porównano do „Taksówkarza” ze względu na trzeźwe studium charakteru i gwałtowne zwroty akcji. Po jego wyjściu z festiwalu w styczniu 2023 roku występ Majorsa został uznany za potencjalnego kandydata do Oscara. Producentami filmu są Jennifer Fox, Dan Gilroy, Jeffrey Soros i Simon Horsman.

Majors został niedawno usunięty z filmu „48 godzin w Vegas”, w którym miał zagrać gwiazdę Chicago Bulls, Dennisa Rodmana. Projekt, który pierwotnie miał być wyprodukowany przez Lionsgate, również szuka nowego domu i gwiazdy.

READ  George Clooney i inne gwiazdy oferują dodatkowe miliony składek związkowych, aby pomóc zakończyć strajk aktorów

THR Po raz pierwszy pojawiła się informacja o porzuceniu filmu przez Searchlight.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *