Dzień wcześniej PC został opóźniony do 10 listopada

wydawca Moja Tona i deweloper Fantastyczny Ty masz opóźnienie the komputer Uwolnienie otwarty świat Przetrwanie Gra online dla wielu graczy wczoraj Z którego zaplanowane z góry Data wydania od 1 marca do 10 listopada, jako powód podano spór dotyczący znaku towarowego.

„Tuż przed premierą Steam zablokował naszą stronę gry na prośbę osoby prywatnej, ze względu na nazwę”wczoraj”, powiedziały firmy w oświadczeniu o przystąpieniu. „Jak wiecie, nasza gra została ogłoszona w styczniu 2021 roku. W momencie ogłoszenia,”wczorajMarka gry była dostępna. Po ogłoszeniu gry wyżej wymieniona osoba wypełniła przed nami wniosek o rejestrację znaku towarowego gry.wczoraj„w Stanach Zjednoczonych Ameryki”.

Według firm, chociaż planowane jest wydanie rozszerzonego wideo z rozgrywką jeszcze w tym miesiącu, najpierw będą musiały rozwiązać ten problem z brandingiem. W osobnym tweecie Fntastic Powiedział„W przypadku filmu z rozgrywką najpierw skonsultujemy się z prawnikami, a następnie możemy go opublikować”.

wczoraj Planowane jest również wydanie na PlayStation 5 i Xbox Series w późniejszym terminie.

Pobierz pełną wiadomość od MyTona i Fntastic poniżej.

Drodzy fani!

Tuż przed wydaniem Steam zablokował naszą stronę gry na prośbę osoby fizycznej, ze względu na nazwę”wczoraj. „

Jak wiecie, nasza gra została ogłoszona w styczniu 2021 roku. Czas na ogłoszenie”wczorajMarka gry była dostępna.

Wspomniana osoba po ogłoszeniu gry wypełniła przed nami wniosek o rejestrację znaku towarowego dla gry.wczoraj„w Stanach Zjednoczonych Ameryki: https://uspto.report/TM/79314174

Co dalej?

Wcześniej nie byliśmy świadomi zarzutów. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero 19 stycznia 2023 roku, kiedy otrzymaliśmy od niego skargę i prośbę o kontakt.

Teraz poznajemy wszystkie okoliczności wypadku i na pewno wszystko rozwiążemy.

Wcześniej planowaliśmy opublikować długi film z rozgrywką jeszcze w tym miesiącu, ale najpierw musimy to nadrobić. Jak najszybciej opublikujemy wideo.

W rezultacie podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu premiery na 10 listopada 2023 r. Rozumiemy, że może to rozczarować wielu naszych fanów, ale chcemy mieć pewność, że wydamy najlepszą możliwą grę.

Skupiamy się w 100 procentach na samej grze i na tym, jak zapewnić najlepszą możliwą grę.

Dziękujemy i liczymy na Państwa wsparcie.

Z poważaniem,
MyTona i Fntastic

READ  Ostatni dzień, aby zaoszczędzić na Apple, Bowflex, Echo i nie tylko na najnowszej wyprzedaży Flash Best Buy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.