Eksplozja Stefona Diggsa: Sean McDermott Billsa zwraca się do WR krzycząc na Josha Allena, wybiega z szatni

Porażki na koniec sezonu są jednak zawsze przytłaczające Rachunki Buffalo Szeroki odbiornik Pro Bowl Stefon Diggs przenosi swoją drużynę po porażce u siebie 27-10 do trzeciego miejsca Bengale z Cincinnati Szczególnie trudne. Dla mnie sportowiecDiggs wypadł z szatni ze wszystkimi swoimi rzeczami, zanim część sztabu szkoleniowego Buffalo dotarła do tunelu prowadzącego do szatni. Weteran Duke Johnson, który był w drużynie treningowej Billsów, odprowadził kolegę z drużyny do szatni, po czym pospiesznie wrócił i opuścił Highmark Stadium w Orchard Park w Nowym Jorku w niedzielę na dobre.

29-latek, który służył jako kapitan Bills w sezonach 2021 i 2022 po tym, jak został przejęty w ramach umowy z Wikingowie z Minnesoty W 2020 roku zapalił także rozgrywającego Buffalo Josha Allena pod koniec meczu na linii bocznej. Diggs złapał cztery podania na 35 jardów na 10 skutecznych bramek, ale tylko dwa z nich miały miejsce w czwartej kwarcie, a Bills przegrywali 24-10. Po przegranej Allen powiedział, że będzie musiał przejrzeć taśmę, aby zobaczyć „wszystko, czego nie mogliśmy mieć”. [Diggs] Dziś wieczorem musimy wyciągnąć z niego wnioski”.

Dyrektor techniczny Sean McDermott powiedział, że Diggs był w szatni, kiedy zwrócił się do drużyny, mówiąc, że to „najważniejsze”. Mówił także o postrzeganej przez Diggsa epidemii:

„On jest rywalem” – powiedział McDermott przez e-mail. NewYorkUpstate.com. „To właśnie czyni go tak dobrym, co widziałem. Jest bardzo konkurencyjny, jak my wszyscy. Pracujemy tak ciężko na tych stanowiskach, aby być najlepszymi, na jakich możemy być, i to boli. Nie chcę faceta, który nie To boli, prawda? Więc kiedy stawiasz wszystko na szali, my stawiamy wszystko na szali, a dziś po prostu nie było wystarczająco dobre. To jest część, która kłuje.

Diggs grał jak najlepszy skrzydłowy w historii zespołu, odkąd przybył z Minnesoty. Współprowadzi całą ligę w połowach (338). Najeźdźcy z Las Vegas Szerokokątny Davante Adams zajmuje drugie miejsce pod względem bramek (484), czwarte pod względem zdobytych jardów (4189) i szóste pod względem przyłożeń (29) od czasu zostania Bellem w 2020 roku. Każdy z pierwszych trzech sezonów Diggsa w Buffalo zajmuje pierwsze miejsce w pierwszych trzech sezonach w historii zespołu pod względem połowów w ciągu jednego roku. Jego sezon 2020 (1535 jardów) i sezon 2022 (1429 jardów) to dwie najwyższe sumy jardów odbierających w jednym sezonie w historii Bills. 11 zdobytych przyłożeń Diggsa w tym sezonie wyrównało rekord zespołu w jednym sezonie z 11 przyłożeniami Billa Brooksa z sezonu 1995.

READ  John Lynch docenił rady Boba Myersa podczas negocjacji kontraktowych Nicka Bosy – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Diggs podpisał czteroletnie przedłużenie z zespołem o wartości 96 milionów dolarów 6 kwietnia, wiążąc go z zachodnim Nowym Jorkiem przez 34-letni sezon w 2027 roku. Umowa została wówczas przypieczętowana, a rok 2023 miał być jego ostatnim rokiem pod rządami. kontrakt. Sposób, w jaki Billowie zdecydują się poradzić sobie z tym gniewem, może całkowicie zmienić jego przestępstwo, ponieważ seria tajemniczych tweetów od Diggsa zablokowała decyzję Wikingów o wymianie go, mimo że wyprodukowali go zaledwie kilka lat temu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *