El Cajon – Trwa śledztwo po tym, jak mały samolot rozbił się w pobliżu NBC7 San Diego

Samolot rozbił się w poniedziałek w niepołączonej dzielnicy Bostonia w pobliżu El Cajon, powodując pewne przerwy w dostawie prądu w okolicy.

Don Butts, szef Lakeside Fire Safety District, powiedział, że mały samolot rozbił się na Pepper Drive Road w pobliżu North Molison około 19:15, na wschód od Gillespie Field.

Według przedstawicieli szeryfa samolot miał wylądować na Gillespie Field. Delegaci powiedzieli, że nie wiedzą, skąd przyleciał samolot i ile osób było na pokładzie. Strażacy nie znaleźli ocalałych na miejscu katastrofy.

Na ziemi nie było żadnych obrażeń ani śmierci. Przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana.


NBC 7 rozmawiało z niektórymi mieszkańcami w okolicy, którzy powiedzieli, że słyszeli, że samolot rozbił się w pobliżu ich domu.

„Byliśmy na zewnątrz i w zasadzie słyszeliśmy zbliżający się samolot. Zwykle były głośne, ponieważ mieszkaliśmy w pobliżu lotniska, ale było tak głośno, że nagle pomyśleliśmy, że mógł uderzyć w nasze linie energetyczne powyżej. Nasz dom, ale byliśmy w jasnoniebieskim i pomarańczowym. Widzieliśmy migające światła i usłyszeliśmy bieg prądu „- powiedziała Lauren Watling, pobliski mieszkaniec. „Potem usłyszeliśmy, że samolot rzeczywiście się rozbił. Natychmiast wybiegliśmy i wszędzie było mnóstwo dymu. Widzieliśmy tylko ogień i dym”.

Matt Celustka powiedział NBC 7, że usłyszał samolot lecący szczególnie nisko i czekał na jego uderzenie.

„Słyszałem trzaski, wiedziałem wtedy. I martwię się, że uderzy to w jakiekolwiek domy” – powiedział Selustka. „Wyszedłem z dwoma sąsiadami zobaczyć. Wszystko, co mogłem zobaczyć, to płomienie przed domami, na szczycie ulicy”.

Jeden z domów został uszkodzony w wypadku.

Samolot rozbił się i wyjął kilka słupów elektrycznych. ten Mapa awarii SDG i E Do 2000 osób było kiedyś bez prądu, ale teraz mapa pokazuje około 350. Zasilanie ma zostać przywrócone do 6 rano we wtorek. Według SDG i E. Amerykański Czerwony Krzyż we wtorek udzieli pomocy osobom dotkniętym awarią zasilania.

READ  Japonia CBI, Bank Japonii
Mapa SDG i E pokazuje przerwy w dostawie prądu w rejonie El Cajon 27 grudnia 2021 r.


SDG i E

Mapa SDG i E pokazuje przerwy w dostawie prądu w rejonie El Cajon 27 grudnia 2021 r.

Pepper Drive między Tupper Lane i North 2nd Street pozostanie zamknięta do środy, ponieważ Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NTSB) zajmą trochę czasu, aby sprawdzić scenę.

Przedstawiciele szeryfa ze Stacji Szeryfa Santee i podstacji Szeryfa Lakeside, wraz z Lakeside Fire Protection District, California Highway Patrol (CHP) i El Cajon Police, odpowiedzieli na scenę.

Samolot rozbił się w poniedziałek w niepołączonej dzielnicy Bostonia w pobliżu El Cajon, powodując pewne przerwy w dostawie prądu w okolicy.

W październiku, Pilot wjechał na ulicę mieszkalną w Sandy, zabijając siebie i kierowcę UPS.

W następstwie tej katastrofy śledczy NBC 7 zbadali 120 raportów z dochodzeń NTSB i od 2010 r. wykopali co najmniej 35 wypadków samolotów lub helikopterów wokół hrabstwa San Diego.

W katastrofie zginęło 30 osób, a 20 zostało rannych.

Lotnisko, które było związane z lwią częścią tych wypadków to Gillespie Field w El Cajon – w okolicy miało miejsce co najmniej 16 wypadków. Potem przychodzi Montgomery-Gibbs Kearny Mesa z co najmniej dziewięcioma.

Gillespie jest jednym z najbardziej ruchliwych małych lotnisk w naszym regionie, obsługującym od 600 do 800 lotów dziennie.

Zaktualizuj tę stronę, aby uzyskać aktualizacje tej historii. Szczegóły mogą ulec zmianie w miarę pojawiania się dodatkowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *