Elden Ring: Speedrunner pokonuje grę w mniej niż 9 minut

Jeden sprinter Elden Ring zdołał pokonać mecz w czasie poniżej dziewięciu minut.

Zniesławienie użytkownika YouTube 2 Skrócił swój czas do zaledwie 8 minut i 56 sekund, głównie za pomocą usterki Zip – która zasadniczo pozwala graczom teleportować się przez różne części mapy.

W połączeniu z innymi wyczynami, które pozwalają na pominięcie większości gry, Distortion2 skraca czas o kilka minut każdego dnia, odkąd wypuścił swój pierwszy sprint na mniej niż 30 minut miesiąc temu.

W rzeczywistości istnieje wiele różnych trybów sprintu, takich jak bieganie bez obrażeń, sprint bez obrażeń i pełniejsza rozgrywka, w której gracze pokonują wszystkich głównych bossów Elden Ring.

Podobnie jak Dark Souls i Bloodborne, gracze prawdopodobnie znajdą nowe sposoby na grę i wykorzystanie Elden Ring przez wiele lat, co doprowadzi do jeszcze bardziej absurdalnych sprintów.

Zaledwie w zeszłym tygodniu gracze wymyślili sposób, aby znany boss Starscourge Radahn pokonał samego siebie, na przykład zwabiając go do krawędzi wody, aby spryskał się do środka i umarł.

Inne dziwne sekrety Elden Ring odkryte do tej pory to para luksusowej bielizny ukryta w plikach gry oraz ukryta ściana, która otwiera się dopiero po 50 wizytach.

W naszej recenzji 10/10 IGN powiedział: „Elden Ring to ogromna iteracja tego, co FromSoftware zaczęło od serii Souls, przenosząc swoje nieustające wyzwania bitwy do oszałamiającego otwartego świata, który daje nam swobodę wyboru własnej ścieżki”.

Aby dokonać tych wyborów z najlepszymi dostępnymi informacjami, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem zawierającym wszystko, co możesz mieć nadzieję wiedzieć o Elden Ring, w tym lokalizacje kolekcjonerskie, strategie bossów i nie tylko.

Ryan Dinsdale jest niezależnym tłumaczem w IGN, który od czasu do czasu pamięta tweet @thelastdinsdale. Będzie mówił o Wiedźminie przez cały dzień.

READ  Pixel 6a wycieka przed startem Google I/O 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.