Elden Ring Speedrunner pokonuje RPG w otwartym świecie w mniej niż 37 minut

Obraz artykułu zatytułowanego Ktoś skończył odcinek Elden w mniej niż 37 minut

zdjęcie: Z oprogramowania

Płodny i doświadczony Złe duchy speedrunner Distortion2 nadal ustanawia nowe rekordy sprintu w Pierścień Eldenów. Uderzyłem teraz elden pierścień W mniej niż 37 minut, co może być nowym rekordem dla najszybszego czasu ukończenia.

W filmie opublikowanym dzisiaj wcześniej zniekształcenie 2 Udało mu się go ukończyć elden pierścień Dokładnie 36 minut 20 sekunds. Podczas gdy społeczność, bieganie i grupy wokół elden pierścień Wciąż nabiera kształtów i uważa się, że jest to najszybszy „dowolny” sprint niedawno wydanej gry RPG.

Chociaż szybkie pokonanie tak dużej i często trudnej gry jest imponujące, to co czyni tę grę jeszcze bardziej imponującą, to fakt, że Distortion2 był ostatnio w pewnym postępie. Zaledwie dzień przed strzeleniem bramki, która uważana jest za pierwszą 40-minutową podrundę meczu. Dzień wcześniej pokonał mecz w niespełna 50 minut. Znowu myśli, że jest jedną z/jeśli nie pierwszą osobą, która to zrobiła.

Ponieważ jest to przebieg „dowolny%”, Distorition2 nie jest wymagane do ukończenia wszystkich kroków, zdobycia wszystkich run lub zrobienia czegokolwiek innego, co normalnie jest wymagane do przejścia przez grę. Głównym celem w tego typu rundach jest po prostu dotarcie do końca i zdobycie kredytów tak szybko, jak to możliwe, przy użyciu dowolnej możliwej metody i trików.

Z biegiem czasu, jak szybko rozwijająca się społeczność wokół elden pierścień Formularze i zacznij tworzyć zasady, klasy i dokumentację, prawdopodobnie zobaczymy, jak gracze wygrywają grę, robiąc wszystko lub nie używając błędów. Ale na razie odtworzenia w Distortion2 są nadal imponujące, zwłaszcza jeśli pamiętasz, ile tygodni zajmuje przejście takiej gry jak Pierścień Eldenów.

Distortion2 jest nadawany codziennie i zawsze stara się poprawić swój rekord, dążąc do uzyskania całkowitego czasu w mniej niż 30 minut. Jeśli chcesz obejrzeć to na żywo, sprawdź to na Twitchu.

w innych elden pierścień Szybkie wiadomości o bieganiu, na początku tego tygodnia inny biegacz na YouTube zdołał go ukończyć elden pierścień Za około dwie godziny i Zrobił to nie umierając. W międzyczasie skończę z tymSpędź ponownie dwie godziny w większości sekcji tworzenia postaci RPG.

READ  Problemy z Galaxy S24 piętrzą się: 4 problemy nękające najnowszy smartfon Samsunga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *