Elon Musk i prawnik Twittera przed bitwą prawną w Delaware

Prawnik na Twitterze. Firma zatrudnia takie firmy jak Wachtel, Lipton, Rosen & Gates. Powinien mieć własną stronę WikipediiZaś partnerowi założycielowi, Martinowi Liptonowi, przypisuje się wynalezienie systemu praw akcjonariuszy, czyli ochrony „zatrutej pigułki”. Używane początkowo Aby zahamować wysiłki Muska w zakresie zakupów.

W piątek Elon Musk złożył dokument o anulowaniu zakupu Twittera za 44 miliardy dolarów. Dyrektor generalny Twittera Brett Taylor napisał na Twitterze w odpowiedzi Firma podejmie działania prawne Do wykonania umowy zgodnie z ustaleniami. Według raportu, zatrudnienie Liptona przez Wachtela Bloomberg, Twitter informuje, że poważnie podchodzi do sprawy w sądzie stanu Chancery w Delaware.

Twitter zatrudnił do swojego zespołu dwóch wybitnych prawników. Jedna reprezentowała firmy takie jak William Savitt Hymn I Sotheby’s Działacz przeciwko inwestorom w sądzie w stanie Delaware. Innym jest Leo Strine, były prezes Sądu Kancelarii w Delaware, który ma 20-letnie doświadczenie jako sędzia w sądach stanowych i był prezesem Sądu Najwyższego stanu, zanim dołączył do kancelarii w 2020 roku.

Musk podobno zatrudnił Quinna Emanuela Urquharta & Sullivana. Został potraktowany przez WikipedięI może być bardzo znajomy Brzeg Czytelnicy. To było obsługiwane Obrona Samsunga przed pozwem patentowym Apple Musk bronił się wcześniej, mówiąc, że urządzenia Galaxy to tylko kopie iPhone’a. W jego sprawie „pedo boy” o zniesławienieJak również następstwa jego „chronionego finansowo” tweeta o osobistym przyjęciu Tesli Sprawy przeciwko SEC I Obecne spory wspólników.

READ  Trump popełnia „wiele” przestępstw, rezygnuje prawnik z Nowego Jorku - raport | Donald Trump

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.