Eloy Jimenez opuszcza grę z kontuzją ścięgna udowego

19:07Trener Jimeneza, Tony La Russa, powiedział, że uważa, iż kontuzja Jimeneza jest „znacząca”. Sportowiec Jamesa Fegana i inni korespondenci. Chociaż trwa więcej testów, zespół uważa obecnie, że Jimenez nie opuści reszty sezonu, a ta nieobecność nie potrwa tak długo, jak czteromiesięczny okres IL po operacji klatki piersiowej w zeszłym roku.

16:03: Obrońca White Sox Eloy Jimenez Opuściłem dzisiejszy mecz z czymś, co zespół określił jako ból ścięgna podkolanowego. Próbując pokonać birdie w drugiej połowie, Jimenez najwyraźniej wykonał zły ruch po uderzeniu w pierwszą bazę i konieczności leżenia na trawie. Do transportu Jimeneza z pola potrzebny był wóz.

Biorąc pod uwagę, jak złowroga wyglądała sytuacja, „tylko” obolałe ścięgna podkolanowe wydawały się przedstawiać najlepszy scenariusz dla Jimeneza i zespołu, chociaż gracz nadal przechodzi dalsze testy. Z pewnością wygląda na to, że Jimenez opuści co najmniej dwa następne mecze dla wygody i oceny, a podróż na listę kontuzjowanych wydaje się prawdopodobna.

Porażka Jimeneza może oznaczać kolejną poważną nieobecność w już pełnym kontuzji sezonie dla White Sox. Podczas gdy większość kontuzji pochodziła od strony rzucania, Yuan Moncada (ukośne naprężenie) i Yermin Mercedes (Ortopedia) jeszcze nie grana w 2022 r. oraz AJ Bullock Właśnie wróciłem po kontuzji ścięgna podkolanowego. Louis Robert I Josh Harrison Ostatnio stracili również czas, co sprawiło, że Sox był szczególnie krótki na weekendową serię przeciwko bliźniakom.

Jimenez nie jest obcy IL, rozegrał zaledwie 55 meczów w 2021 roku z powodu zerwania lewego ścięgna mięśnia piersiowego, co opóźniło jego debiut w sezonie do 26 lipca. Pomiędzy tą przerwą a kilkoma innymi drobnymi kontuzjami, nie jest niespodzianką, że Jimenez osiągnął skromne 0,249/.303/.437 w 231 meczach w zeszłym sezonie. Podczas gdy White Sox wciąż może wygrać AL Central nawet bez Jimeneza (i Roberta) przez większą część 2021 roku, wszystkie tegoroczne kontuzje przyczyniły się do dzisiejszego rekordu Chicago 6-7.

READ  Archeologia: Zestaw nasion nr 1 do selekcji w niedzielę po późnym KS wskoczył na passę nr 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.