Emma D’Arcy twierdzi, że drugi sezon House of the Dragon był dość samotny

Po zbudowaniu relacji swoich bohaterów w pierwszym sezonie, w drugim sezonie HBO Smoczy Dom Zobaczymy, jak jego nici przelatują przez Westeros – ku wielkiemu rozczarowaniu zgranej załogi.

Sezon drugi gra o tron Prequel będzie w dalszym ciągu kroniką wojny domowej Targaryenów, podczas której Rhaenyra (Emma Darcy), książę Damon (Matt Smith) i ich siły zmierzą się na Smoczej Skale z Alicent (Olivia Cooke) i jej dziećmi, by zdobyć Żelazny Tron. Oznacza to jednak, że w tym roku gwiazdy częściej kręciły swoje indywidualne historie, niż wspólne sceny grupowe.

Podczas poniedziałkowej premiery serialu w Nowym Jorku D’Arcy przyznała, że ​​kręcenie filmu bez Smitha i Cooke’a było „trochę samotne”, ale zauważyła, że ​​„w serialu jest wielu pięknych aktorów, a to ciągle się zmienia. Z pewnością tak. Myślę, że to zwiększy aktywną oglądalność.” Ekscytujące, ponieważ jest wiele części serialu, których jeszcze nie miałem okazji obejrzeć, więc mogę oglądać inne wątki narracyjne jako zwykły fan.

O tęsknocie za swoimi współpracownikami dodali: „Myślę, że dzięki temu naprawdę wiesz, czego ci brakuje – za każdym razem, gdy zaczynamy pracować [together]To wspaniała franczyza, bardzo interesująca i ekscytująca, która coś wnosi, bo wydaje się trochę staroświecka. Wielu z nas, którzy kręcili pierwszą serię, cóż, dla mnie, zakochało się w nich – w Mattze, Liv i innych członkach obsady – więc za każdym razem, gdy czujesz się szczęśliwy, jest to prawdziwa przyjemność. Ale występy muszą trwać, myślę, że to właśnie sprawia, że ​​są ekscytujące, a w tym sezonie występują inne siły grawitacyjne [Rhaenyra]„.

READ  Jane Campion przeprasza za „lekkomyślny” komentarz na temat Venus i Sereny Williams

Kiedy Daemon opuścił Dragonstone, aby walczyć, oznaczało to również mniej scen pomiędzy D’Arcy i Smithem, jak powtórzył Smith: „Szkoda, tak bardzo za nimi tęskniłem, ponieważ lubię przebywać w ich pobliżu. „Tęskniłem za nimi bardzo, bo uwielbiam przebywać w ich towarzystwie.” Są nie tylko świetnymi aktorami, ale także wspaniałymi ludźmi, z którymi można pracować na co dzień. Więc mi ich brakowało, ale tego właśnie wymagała ta historia. Daemon podąża własną drogą, próbując wszystko rozgryźć, wchodząc prosto do ciemnej otchłani własnej świadomości, w otchłań, i myślę, że Rhaenyra ma wielkie poczucie zdrady.

Po drugiej stronie bitwy Cookowi brakowało także gwiazdy Paddy’ego Considine’a, który w pierwszym sezonie grał króla Viserysa swojej królowej i którego śmierć wywołała wojnę.

„To było dziwne, stary” – powiedział Cook. Reporter z Hollywood Zrobić przedstawienie bez niego. „Paddy jest fenomenalnie obecny i jest świetnym aktorem, naprawdę wniósł powagę do Red Keep i w pewnym sensie tęskniliśmy za nim, jak chodził po planie, robił wrażenie Alana Partridge’a i używał laski jako laski, kręcąc nią. Tak bardzo za nim tęskniliśmy.”

Podczas wydarzenia Cook i Darcey również opowiedzieli o swoim życiu Negroni Spagliato Mimi Promowanie pierwszego sezonu serialu zyskało ogromną popularność, jak przyznał Cook: „To było dziwne” i dodał: „To była najbardziej nieszkodliwa rzecz w historii, jakbyśmy po prostu próbowali się rozśmieszyć i dużo powiedzieliśmy gówna Tego dnia skomentowała Darcey. „Zawsze trudno mi było o tym rozmawiać, ponieważ czułam, że przydarzyło się to komuś innemu… Nie jestem ekspertem od mediów społecznościowych, tak jak ja”. Nie za bardzo jestem w jej świecie, więc nie wiem, przez jakiś czas było to jak dziwny miraż.

Smoczy Dom Premiera 16 czerwca na Max.

Neha Joy przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *