Emmy Rossum nosi sztuczne piersi za 3 funty dla Angeline

  • Była gwiazda „Bez wstydu” Emmy Rossum wzięła udział w nowym projekcie telewizyjnym o ikonie Los Angeles.
  • W nowym serialu telewizyjnym Peacock Rossum gra Angeline, niezapomnianą kobietę, najbardziej znaną ze swoich reklam na billboardach.
  • a Osobisty reporter z Hollywood Rossum mówi, że każdego dnia spędzał godziny na zakładaniu implantów piersi.

Aktorka Emmy Rossum występuje w nowym serialu telewizyjnym Peacock pod tytułem „Angelyne”, nazwanym na cześć kobiety, która zyskała sławę w Los Angeles jako „królowa billboardów”. Aby przekształcić się w ikonę lat 80., Rossum spędziła do pięciu godzin na fotelu do makijażu, aby założyć ciężką protezę na klatkę piersiową.

w Nowy profil The Hollywood Reporter o gwieździeDziennikarz Mickey O’Connell pisze, że „Rossum rozwinął fałszywe pęcherze na piersi i cierpiał na problemy z kanałem łzowym z powodu noszenia dwóch par soczewek kontaktowych i uciążliwego makijażu oczu podczas filmowania”.

Rossum, który był „mistrzem” serialu od samego początku, wziął udział w ważnym spotkaniu biznesowym z NBC Universal w pełnym kostiumie ze sztucznymi piersiami trzy funty i wszystko.

„Fizyczność postaci była trudna” – powiedział Rossum The Hollywood Reporter. „Ciało jest ciężkie, ale powinno być lekkie i lśniące”.

Emmy Rossum jako Angeline, kobieta z dużą blond peruką i obcisłą czerwoną sukienką, która podkreśla jej krągłości.

Emmy Rossum jako Angeline w serialu.

Paw / NBC Universal


Rossum jest producentem wykonawczym serialu za pośrednictwem swojej firmy Composition 8. Jej mąż, Sam Esmail, twórca „Mr. Robot”, jest także producentem wykonawczym „Angelyne”.

„Kiedy mówię, że były chwile, w których jej nie rozpoznałem, ponieważ zgubiła się w obliczu tej osoby, naprawdę to mam na myśli” – powiedział Ismail The Hollywood Reporter. „Mówię o mojej żonie. To trochę dziwne”.

Urodzona jako Ronia Tamar Goldberg w 1950 roku, Angeline stała się podstawą życia w Los Angeles, kiedy w 1984 roku zapłaciła za stworzenie serii billboardów w Kalifornii.

Znana z jazdy swoją różową Corvette po mieście, wielokrotnie brała udział we wszystkim, od aktorstwa przez śpiewanie po bieganie w wyścigach gubernatorów Kalifornii. W 2017 roku The Hollywood Reporter Publikowanie historii, która ujawnia prawdziwą tożsamość AngelineOpisując ją jako „lokalnie wychowaną córkę ocalałych z Holokaustu, Żydówkę, która znalazła schronienie w Daraj Sheksie”.

Rossum zainteresowała się opowiedzeniem historii Anglin w limitowanej serii po przeczytaniu artykułu z 2017 roku, a pięć lat później jej cel został osiągnięty.

Limitowana seria „Angelyne” debiutuje w NBC


pływ

aplikacja, Peacock, od czwartku, 19 maja.

READ  Mickey Gilly, gwiazda country, która zainspirowała jego klub „Urban Cowboy”, zmarł w wieku 86 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.