Ezra Miller przeprasza osobiście szefów Warner Bros.

Zdając sobie sprawę, że film o wartości 250 milionów dolarów może spotkać ten sam los, co niedawno nagraną „Batgirl”, aktor poleciał do Kalifornii na spotkanie z kierownikami wytwórni.

Ezra Miller był Mówi się, że jest to bardzo niepokojące Błysk Po niedawnej serii aresztowań i kontrowersji, aktor został zauważony w tym tygodniu w Kalifornii, aby osobiście przeprosić swoich nowych szefów, Warner Bros. Według Hollywoodzki reporter.

Miller, który używa zaimków oni/oni, dołączył do swojego agenta Scotta Metzgera na parkingu Burbank w środę, razem z Michaelem De Lucą i Pam Abdi, Warner Bros. Nowe krzesła filmowe. Podczas spotkania Miller podobno zapewnił kierownictwo studia i ich zaangażowanie w film, który ma ukazać się w czerwcu 2023 roku.

Niebezpieczna rzeczywistość sytuacji Millera była tak oczywista, że ​​członkowie obsady i ekipy z innych części studia byli zdruzgotani. Zła dziewczyna Widziałem, co się stanie Tylko sceny z usuniętego filmu DC. Na początku tego miesiąca dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, David Zaslau, zdecydował, że lepiej jest skorzystać z ulgi podatkowej na film o wartości 90 milionów dolarów, niż go wypuścić.

Wygląda na to, że Miller obudził się po nieustannym strumieniu negatywnych raportów i ujawnień dotyczących zachowania 29-latka. Miller był dwukrotnie aresztowany na Hawajach wiosną i oskarżony o napad w Vermont na początku tego miesiąca.

Obie grupy rodziców wystąpiły z wnioskiem o wydanie nakazu ochrony przeciwko aktorowi w imieniu ich dzieci Toczący Kamień Obawy dotyczące bezpieczeństwa były wcześniej zgłaszane O Millerze mieszkającym na swojej farmie w Vermont młodą matkę i jej trójkę dzieci.

Według Hollywoodzki reporter, Miller początkowo nie miał nic przeciwko złej prasie, dopóki nie zorientowali się, że będzie to kosztować ich film. „Zależy im Błysk”, cytowano źródło. „To jedna z ich ulubionych postaci”.

READ  Społeczność muzułmańska wyraża strach po śmierci mężczyzn w Albuquerque

To skłoniło Millera do wydania przeprosin dwa tygodnie temu, mówiąc, że będą szukać leczenia.

„Podczas ostatniego kryzysu rozumiem, że doświadczam złożonych problemów ze zdrowiem psychicznym i rozpocząłem dalsze leczenie” – powiedział Miller w oświadczeniu. „Chciałbym przeprosić wszystkich, których martwiłem się i denerwowałem moim przeszłym zachowaniem. Zobowiązuję się wykonywać pracę niezbędną do powrotu do zdrowego, bezpiecznego i produktywnego stanu mojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.