Falcons stali się faworytami bukmacherów do zdobycia Justina Fieldsa

– powiedział rozgrywający Justin Fields Bracia Św. Brown Jest w podcaście w tym tygodniu Nie mam ochoty na handel Z dala od Bears, ale przyznał, że wybór zespołu dotyczący tego, czy go zatrzymać, czy wymienić, podczas wybierania kolejnego rozgrywającego z pierwszym ogólnym wyborem, nie leży w jego gestii.

Oddsmakers przewidywali, że Bears wybiorą go na wymianę już od jakiegoś czasu, ale w tym tygodniu ulubione miejsce uległo zmianie. Sokoły Przesunięty do przodu Steelers jako zespół, z którym Fields zagra w 2024 roku, mają -130 punktów. Steelers przeszli do +350, Patriots na +700, a Bears na +750.

Fields dorastał w okolicach Atlanty i został zapytany o perspektywę powrotu do domu, aby zagrać z zespołem, który wyraźnie istniał podczas tego podcastu. Na rynku kwartalnym.

„Atlanta będzie trudna. Jedyną złą rzeczą w powrocie do domu jest to, że ludzie gorączkowo uderzają w mój telefon, prosząc o bilety na mecz” – powiedział Fields. „Myślę, że mają w drużynie wielu rozgrywających. Oczywiście, Bijanie [Robinson]. Mają mojego chłopaka, Kyle'a [Pitts] Tam. Oczywiście, Drake'u [London]. Być może potrzebowali jeszcze jednego napastnika, ale z pewnością mają tam kilku chłopaków. Ich obrona również w tym roku była dobra.

Fields powiedział, że nie widzi siebie grającego gdziekolwiek indziej niż w Chicago, ale nalegał, aby nie przysłuchiwał się rozmowom o swojej przyszłości i miejscu, w którym będzie grał w swoim czwartym sezonie NFL. trwa.

READ  Thompson: Chris Paul i Step Curry dowodzą, że współistnienie to płaskie koło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *