Fani Pokemon Go desperacko pragną większej różnorodności Poke Ball

opublikowany: 2023-11-05T20:48:03

Zaktualizowano: 2023-11-05T20:48:13

Ponieważ od czasu debiutu Master Ball nie dodano żadnych nowych Poke Balli, trenerzy wydają się zainteresowani większą różnorodnością.

Gra mobilna Pokemon Go czerpie wiele mechanik i funkcji z głównej serii, takich jak Pokedex i Evolution Items.

Jednakże na pewno istnieje wiele dodatków, które nie trafiły do ​​mobilnej gry o polowaniu na potwory nawet po siedmiu latach.

Jednym z tych brakujących dodatków jest szeroka gama Poke Balli, z których mogą korzystać Trenerzy, ponieważ Pokemon Go koncentruje się głównie na Great i Ultra Balls. Chociaż te standardowe piłki spełniają swoje zadanie, fani z niecierpliwością oczekują większej różnorodności dodanej do gry.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Trenerzy Pokemon Go chcą dodać więcej Poke Balli

A Poczta Na Pokemon Go com.subreddit Wywołało to dyskusję wśród społeczności po tym, jak trener zapytał: „Kiedy Niantic doda do gry więcej Pokéballi? tj. Fastball, Duskball, Luxury Ball itp.

Zawierały post wyjaśniający, że miejsce na ekwipunek Poke Balla było znacznie mniejsze niż inne, dzięki temu, że znajdowały się w nim tylko trzy rodzaje Poke Ballów.

Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, Pokemon Go ma tylko następujące Poke Balle: Poke Balls, Great Balls, Ultra Balls, Premier Balls, Beast Balls i Master Ball.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Artykuł kontynuowany po reklamie

Z tych sześciu dodatków tylko trzy Poke Balle są łatwo dostępne, ponieważ Master Ball jest niezwykle rzadki, a Monster Balls były dostępne tylko podczas określonego wydarzenia.

Wielu fanów wyraziło zainteresowanie większą różnorodnością. „Uwielbiam dodatkowe piłki, takie jak Lure Ball czy Heavy Ball” – powiedział jeden z trenerów, a inny powiedział: „Święty… Buddy Ball byłby świetny”.

READ  Meta wywołuje oburzenie, ładując aplikacje VR

Niestety, wielu graczy z różnych powodów nie było optymistów co do możliwości dołączenia różnych Poke Balli. „Nie jestem pewien, czy widzę, jak dzieje się Kula Zmierzchu, [Niantic] „Może nie chcesz za bardzo zachęcać ludzi do nocnej zabawy” – domyślił się jeden z fanów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Niektórzy obawiają się również, że dodanie zbyt wielu Poke Balli spowoduje chaos i zamieszanie w grze.

Chociaż czasami prostota jest najlepsza, jeśli Niantic znajdzie sprytny i łatwy sposób na poradzenie sobie z większą różnorodnością Poke Ballów, może to znacznie ułatwić łapanie trudnych do złapania Pokémonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *